Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok. Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok. Ti mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés

Arról az esetről, ha tegyük fel lenne egy srác/lány és "nem tudnátok" találkozni egymással, mert drága utazni. Majd saját pénzből venne magának egy könyvet, és abból a könyvből aminek a költségéből akár téged is láthatott volna, romantikusan, szeretettelien felolvas neked este a telefonban.


:D


2013. máj. 18. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenkinek van az életében egy fontossági sorrend. nála ez :)
2013. máj. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ötlet nem rossz, mert ugye egy jegy árából sok élmény. Az más kérdés, hogy engem szerintem ez nem hatna meg annyira. Mármint a felolvasás. Abból a pénzből vegyen egy mikrofont meg egy kamerát, vagy mobilnetet akárhogyan is de növelje a kommunikációs lehetőségeket
2013. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"...romantikusan, szeretettelien, úgy hogy bepárásodik tőle az ablak"*
2013. máj. 18. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki vagy te,kérdező,de a kérdéseid alapján hatalmas forma vagy:D

17/F

2013. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát én alapból nem jövök össze nyálas pasikkal
2013. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!