Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta elveszítettem a szüzess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta elveszítettem a szüzességem egyszeresem volt együttlét közben orgazmusom akkor sem ha éppen előtte ittam alkoholt nem jött össze. A doktornő szerint meg kell tanulnom de ezt mégis hogyan tanuljam meg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 00:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
Dugd fel az esernyőt és nyisd ki, majd húzd ki, garantált orgazmus!
2013. jún. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg tőle? Egyébként meg azt szokták mondani az okosok, hogy maszturbálj, jöjj rá, mi a jó neked.
2013. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Komoly választ várok el nincs szükségem a sok idióta válaszára. Nem tudod mennyire rossz amikor sehogy se tud lenni.
2013. jún. 8. 00:31
 4/23 A kérdező kommentje:
Csinálhatom ha egyszerűen a lyukamban semmit nem érzek :/
2013. jún. 8. 00:33
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy rossz lyukba próbálkozol?
2013. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki egy méretesebb cukkinivel, vagy kaktusszal, az jobban horzsol!
2013. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mármint érzéketlen a csiklód? És ezt így el is mondtad az orvosnőnek, és úgy küldött haza gyakorolni?
2013. jún. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem bolondultam meg hogy minden hülyeséget föl dugjak
2013. jún. 8. 00:39
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elromlott, esetleg szüleidnél hivatkozz a garanciára.
2013. jún. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
xD itt nem romlott el semmi, csak meg kellene tanulnom
2013. jún. 8. 00:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!