Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta elveszítettem a szüzess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta elveszítettem a szüzességem egyszeresem volt együttlét közben orgazmusom akkor sem ha éppen előtte ittam alkoholt nem jött össze. A doktornő szerint meg kell tanulnom de ezt mégis hogyan tanuljam meg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 00:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A csiklóval nincs semmi gond hanem a hüvelyem érzéketlen
2013. jún. 8. 00:54
 12/23 anonim ***** válasza:

Bazzeg #9 XDXD


Próbálj esetleg valami méretesebbel maszturbálni (persze csak az észszerű határokon belül) hátha az jobban kitölt és érezni fogod. :)

21/f

2013. jún. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ököl vagy lófarok kell oda be, az majd hat!
2013. jún. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ti agyatlanok. Mit nem lehet azon érteni lehetnék bármit nem éreznék semmit. Nem hülyeségből mondta a doki h mi van.
2013. jún. 8. 19:48
 15/23 anonim ***** válasza:
azt mondják, hogy ha alkoholt iszol és még ha kissé is rugsz be, akkor csak nehezen tudsz elmenni... amúgy valamilyen módon csak összejön a dolog... használj vibrátort... vagy.... passz
2013. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Kezdek bele törődni. Legalább a szerelmemnek örömet okozhatok nekem az is elég.
2013. jún. 11. 00:35
 17/23 anonim ***** válasza:
velem is pont ugyanez a helyzet :( én már fel is dugtam egy nagy tárgyat, de még azt sem éreztem!
2013. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nekem azért kellemetlen tud lenni :( na de hátha sikerül ha nem az sem baj...
2013. jún. 17. 21:53
 19/23 anonim válasza:

Nincs minden nőnek hüvelyi orgazmusa.. vagy csak sokáig kell próbálkozni.

1 hete olvastam a Nők lapja Psziché-ben ilyesmiről.. Nem tudom melyik szám volt az, mert nincs már nálam az újság :(

Egyébként nálam is ez a helyzet.. Még egyszer sem volt orgazmusom, viszont nagyon szeretem a páromat.

És valahogy sokkal jobban élvezem amikor megujjaz, mint amikor szeretkezünk. (itt az idióta megjegyzések elkerülése érdekében közölném hogy elég méretes..van neki)

Amikor szeretkezünk, valahogy nem érzek a hüvelyemben izgalmat..Viszont mikor megujjaz... NA AZ...! De még akkor sem volt orgazmusom..

Amúgy egy nőnél kicsit összetettebb az orgazmus.. Valakinek elég nehezen megy (mint ahogy neked vagy nekem is)

Tökéletesen rá kell hangolódnod, bele kell magad élni, koncentrálni és ellazulni is egyben.. (nekem így sikerült közel jutni hozzá, de ez is időbe telt)

(sőt még olyasmit is olvastam, hogy az is számít hogyan veszed a levegőt.. nem tudom mekkora hülyeség ez, de én mióta merem "hevesebben" venni a levegőt, és kiadni a hangom, valahogy jobban megy az egész:))


Arról meg foggalmam sincs, hogy lehet ezt maszturbálással tanulni O: Igaz hallottam ilyenről.. de nem tudom. Ezt szerintem ki kell tapasztalni a pároddal.


Remélem valamennyit tudtam segíteni!

(A kaktuszos baromságokra meg annyit, hogy inkább magukon alkalmazzanak ilyesmit!Idióták!)


És megkérdezhetem mennyi idős vagy?

2013. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A nőknél kicsit másképp működik az orgazmus. A maszturbálás azért fontos, hogy kiismerd a tested, megtanuld mi a jó neked, mitől izgulsz fel jobban. Vannak nők akik könnyel elélveznek és vannak akiknek ez nehezebben megy. Az egész az agyban dől el. Ne akarj mindenáron elélvezni. Lazulj el! Ne az orgazmusért csináld hanem mert kellemes érzés. Minnél jobban beleéled magad az eggyüttlétbe annál közelebb kerülsz az orgazmushoz!

A kulcskérdés nálad az izgalmi állapot fokozása. Vehetnél gésa golyókat és jobb minőségű vibrátort is! A gésagolyókat helyezd a hüvelyedbe, majd menjetek el sétálni. A golyók rezgése izgalmi állapotot idéz elő. Gyakori használata a hüvelyt érzékenyebbé teszi! A lényeg minnél jobban akarod az orgazmust, annál nehezebben éred el! Ne stresszelj hagyd, hogy megtőrténjen! jó gyakorlást, és sok sikert kívánok!

2013. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!