Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmondom az egyik barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom az egyik barátnőmnek, hogy tetszik egy fiú, akkor miért kombinál már rögtön, ami nem is igaz?

Figyelt kérdés
Ha szólok neki, hogy tetszik ez vagy az a fiú, rögtön elkezdi mondani, hogy már az a fiú megfogdosta őt, már le is akart feküdni a fiú a csajjal, meg hasonló hülyeségeket, amiből semmi sem igaz, mert ahogy mondja látszik, hogy épp akkor találja ki, meg másból is rá lehet jönni, hogy állandóan hazudik. Meg ha annyira a fiúk kedvence lenne ahogyan mondja, akkor miért nem nyúl hozzá egy sem, mikor ott vagyok mellette?! Én sosem mondok ilyeneket előtte, de nekem már elegem van, hogy akármelyik fiút mondom, ő már rögtön majdnem lefeküdt vele, de eddig még nem szóltam be, hogy ez nem is lehet igaz, mert pl pont akkor láttam a srácot vagy vmi mással, ami lebuktathatja a csajt. De közben meg valamikor megsajnálom a csajt, mert ők szegényebbek, de akkor is, hogy lehet velem ilyen? Máskor meg ő szokta mondani, hogy menjünk el ide-oda, de már nincs is sok kedvem vele menni, hallgatni a kamu hülyeségeit.
2013. jún. 8. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért csinálja, mert irigykedik rád. Vagy elfogadod ezt a tényt, vagy megszakítod vele a barátságot.

Nekem is volt egy ilyen barátnőm, akinek tetszett a pasim és képes volt azt hazudni, hogy ő csókolózott a pasimmal, és a srác már eldönthetné, hogy melyikünket is akarja. A pasim nagyon mérges lett, meg is akarta pofozni a hazugság miatt, és tehetetlenségi dühében, hogy nem tudja bebizonyítani, hogy hazudik a barátnőm el is sírta magát, hogy most ha ezért szakítunk, akkor ő tuti megöli. Egy évig nem is beszéltem a csajjal. Ma sem vagyunk már olyan jó barátnők, csak hébe-hóba találkozunk, mert sajnálom, hogy ilyen nyomorúságos az élete.

2013. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet. Két évig volt osztálytársam de ember nem volt aki tudta volna hány tesója van, mert mindenkinek mást mondott. A barátnőd simán beteg.
2013. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!