Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, mi a véleményetek a szoliról, ha télen elmegy párszor a lány?

Figyelt kérdés

Hogy legyen egy kis alapszínem.Nem vagyok misspics@,nincs műkörmöm,csokibarna sem vagyok.

18L



2013. jún. 8. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális..:)
2013. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így rendben van.De amúgy teljesen ellene vagyok.
2013. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor miért tetted fel a kérdést,ha nem vagy olyan akk gondolhatnád h normális... istenem de unatkoznak az emberek..
2013. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

alapszíned az, amiképp megszülettél. A szolitól csak barnulsz és ez nem az alapszíned.


Ha nem jött volna le, ellene vagyok mindegy mennyiségben.

2013. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem baj csak ne legyen narancssárga :D amúgy nincs gond a műkörömmel, nem tudom miért kötik a p*csákhoz a műkörmöt. Nagyon szép is tud lenni egy normális lányon.
2013. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem az még oké :)
2013. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen oké. :)
2013. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem is.

Jó bocsi a műkörömért,Anyunak is van(nekem nem kell,szép körmöm van alapból :P)meg tényleg nagyon szép...abszolút nem vagyok ellene-sõt,csak azért írtam h ne egy általános csokibarna,hosszú karmokkal rendelkezõ nõ jusson eszetekbe :)

2013. jún. 8. 11:32
 9/13 anonim ***** válasza:
az a probléma hogy a legtöbb lány ismerősöm is csak azért megy el hogy legyen egy kis alapszínük,de annyira nem ismerik a határokat hogy undorítóan néznek ki,ők meg nem látják,csak magyaráznak hogy még nem is barnák
2013. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:) hát van ilyen..de én tudom a határt...heti egy nem sok...meg mindig megkérdezzük melyik jó cső :)
2013. jún. 8. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!