Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek milyen vastag kar az ideális fiúknál?

Figyelt kérdés

Nektek milyen vastag tetszik a legjobban?



:D


2013. jún. 8. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
a nagyóóóóóóón vastag ;P
2013. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen csontu de ne is legyen izmos..főleg ne dagi..közép ;)
2013. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem centivel pasizok.
2013. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszintén? Tökmindegy. Diszkóba (és egyéb ismerkedőszíntérként számon tartott helyekre) nem járok, a kisugárzásom sem egy pasimágnesé, szóval az utcai leszólítások messziről elkerülnek (ha eggyel mégis szembe találnám magam, biztos, hogy lennék elég bizalmatlan az illető faképnél hagyásához), az ismeretségi köröm tagjait meg értelemszerűen meg tudom ítélni más alapján is. Direktbe eleve nem keresek lehetőségeket a párkapcsolatra, maximum akkor vállalok be egyet, ha azt az érzelmeim megkövetelik, de ilyen esetekben már rohadtul nem a külsőn van a hangsúly. Ez persze csak az én személyes állásfoglalásom, leírnám a többségről alkotott véleményemet, de az hatszor ilyen hosszú lenne és valószínűleg így is halálra untattam mindenkit.
2013. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább izmos mint vastag :P.
2013. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38 cm, de füg a magasságtól is. :D
2013. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!