Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Mit szóltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mit szóltok?

Figyelt kérdés
Modellkedtem, és emiatt nagyon elfoglalt voltam, de mostanában arra vágyom hogy megöleljek egy pasit, és hogy legyen nekem is, nem tudom miért de ezt akarom. Nem vagyok nyálas, nem igen szorulok rá hogy megöleljenek, megpusziljanak vagy ilyesmi de most ez rámtört.. Ez normális? 16/L
2013. jún. 8. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen normális, hisz tinédzser vagy. Dúlnak a hormonok nyugi!
2013. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanezt érzem pár hónapja. Pedig egyáltalán nem vagyok az az érzelmes tipús.
2013. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!