Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit vártok el a másiktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit vártok el a másiktól egy első randin?

Figyelt kérdés
Minden érdekel...puszi virág satöbbi... ami eszetekbe jut (azért hülyeségekkel most lehetőleg kíméljetek)
2013. jún. 8. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Uhh, igyekszem összeszedni:


- ne hozzon ajándékot: a csokitól hízom, a virágot meg nem szeretem cipelni

- ne legyen nyomulós, de legyen közvetlen

- ha jó a randi akkor csókot a végén, ha rossz, akkor azt hogy tudomásul vegye a tényállást és illedelmesen továbbálljon

- tudjon beszélgetni, lássam rajta, hogy magabiztos, de ne szakítson állandóan félbe

- ne beszéljen politikáról, vallásról, szexről


részemről ennyi.

2013. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem várok el virágot, meg azt se hogy fizesse, amit fogyasztottunk. persze ha ragaszkodik hozzá akkor hagyom, de szívesen kifizetem a részemet. puszi, max szájra puszi, de az is nagyon max.:) bár lehet, hogy maradi vagyok. 20/L
2013. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi puszival indítottunk és váltunk is el.

Őszintén: legyen önmaga, ennyi bőven elég.

2013. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dollersz ***** válasza:
100%

Tapasztalatok:

-ne beszéljen a hülye exeiről...

-legyen beszédes, érdeklődő, de azért egy félpercig tudjon hallgatni is legalább

-ha el kell döntenünk, hogy hová menjünk, vagy hogy mit csináljunk később, akkor ne az legyen az 500 választási lehetőségből, hogy "nekem mindegy"... kiakasztó... ha udvarias akarsz lenni, akkor mondhatod azt is, hogy "én legszívesebben ide mennék, és Te?" nem kell a saját véleményedet semmibe venni, hogy a másikkal kedves legyél

-ne tárgyalás legyen, és interjú, viccelődjetek, egy nevetés után feloldódik a hangulat... régi vicces sztorik, óvodás, családdal kapcsolatos, "jajj, amikor ugyanitt voltam az egyik haverommal" történetek...

-vigyél érzelmeket is a mesélésbe. ne csak annyit mondj pl. hogy van 2 tesód, hanem hogy jól kijössz velük, vagy sajnálod, hogy elköltöztek,stb.... (nagyvonalakban csak persze)

-légy érdeklődő, kedves, bókoló, de ne olvadj el a lánytól minden percben... nem tudom, én azt nem annyira szeretem :)


Mindegy is... a lényeg, hogy légy önmagad, ne azon aggódj, hogy mit mondj, mit ne mondj... hanem jöjjön rögtön, gondolkodás nélkül úgymond, mert az vagy Te! :)

2013. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dollersz ***** válasza:
Na, egy kicsit fura volt a személyes névmás a leírásokban, bocsi...
2013. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne hozzon ajándékot, ne vigyen semmilyen puccos helyre (egy margitszigeti séta számomra többet ér, mint egy méregdrága helyen meginni valamit), legyen humoros, látsszon rajta, hogy érdeklem őt, legessen vele mindenről beszélgetni... egyelőre ennyi jutott az eszembe. :)
2013. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dollersz ***** válasza:
Ja, a 3 puszi, meg olyan alap, hogy szerintem nagyon... ha ő nem hajolj, akkor hajolj te. Valamiért nekem rosszul esett egy kicsit, amikor a végén még 3 puszit sem kaptam..
2013. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!