Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális van/volt ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális van/volt ilyen mással is?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim mert elballagtam és a mostani oszt. társaim tirpákok.

Semmi életkedv, már zenéket sem hallgatok mert a régi emlékeket idézi fel.

Mostanában elkezdtem ismerkedni egy csajjal de úgy néz ki hogy ő csak barátként gondol rám.

Ez már a depresszió?

Mert ha igen akkor legalább az megy hogy nem omlok teljesen össze vagy nem tudom ....


Ez az érzés normális-e?

És nehogy azt higyjétek hogy sajnáltatom magam.

16f


2013. jún. 8. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális. Új helyre kerültél, gondolom hiányzik a régi osztályod. Nekem se volt túl könnyű az iskolaváltás, de szereztem barátokat az osztályból. Próbálj meg barátkozni. Nem lesz jó, ha teljesen magadra maradsz egy osztályban.

Nem hinném, hogy depressziós vagy, csak a változásoknak ilyen hatásuk van rád.

2013. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2013. jún. 8. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
én is nagyon nehezen viseltem a suliváltást peddig a régi osztályom felével továbbra is egy osztályba voltam de nagyon megviselt most így 2 év után érzem úgy hogy mostmár eltudtam fogadni a mostaniakat és már vannak új barátaim
2013. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
hát biztos nem könnyű, és tudom, h nehéz pozitívan gondolkodni, de ha nem próbálod meg, nem is fogod tudni bevonzani a jó és pozitív dolgokkat :(
2013. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rainbowinthedark ***** válasza:
Gondolj arra hogy van sokkal rosszabb is(És itt most nem csak Jason Becker-re vagy Stephen Hawking-ra gondolok).Korodból ítélve érint téged a közösségi szolgálat rengeteg olyan hely van,ha nem azért csinálod hogy meglegyen az 50 órád,ahol nem csak segíthetsz,de önismeretedet is fejlesztheted azzal hogy beszélgetsz a rászorulókkal(Fogyatékkal élők,Hajléktalanok)
2013. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

MINDEEEN TIRPÁK, MINDEN TIRPÁK F@SSZOPÓÓ!

MINDEN TIRPÁK, MINDEN TIRPÁK, MINDEN TIRPÁK F@SSZOPÓ!!


xD


Ismerkedj másokkal is, szedd össze a régi barátokat, találj hobbit, sportolj, ..., és majd kilábalsz! Ez még nem tűnik annyira mélynek, hogy depresszió legyen! :)

2013. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben majd megpróbálok valamit csinálni :) köszi a válaszokat
2013. jún. 9. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!