Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, ha a párom mással van, és nem velem? Nem normális dolog ez.

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy évben azt vettem észre magamon, hogy zavar, ha a barátom másokkal van, pl. a testvérével, vagy a barátaival úgy, hogy én nem vagyok ott. Régebben ilyen nem volt. Mintha féltékenységi érzés lenne, de mégsem az. Olyankor úgy érzem, hogy velük biztosan jobban érzi magát, és én semmit sem számítok. Pedig az eszemmel tudom, hogy ez egy marhaság. Mit kezdjek magammal, hogy ne legyen ilyen rossz érzésem?
2013. máj. 15. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én is ezt érzem :S azzal kapcsolatban akit szeretek.
2013. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert nincs onbizalmad. Es Kittinek sincs.
2013. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet, de miért csak az utóbbi időben érzem ezt? Eltűnt az önbizalmam? :D
2013. máj. 15. 14:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze. Az onbizalom nem egy allando dolog. Most kevesbe vagy biztos magadban ilyen teren.
2013. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt érzem énis! Régen sosem zavart, ha mással lógott vagy elmentek a haverjaival vhova.. Most meg, mintha féltékeny lennék a haverjaira, de ez tök hülyén hangzik, meg én is tudom h ez hülyeség! Ti mióta vagytok együtt?
2013. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
3 és fél éve. Ti?
2013. máj. 15. 14:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi is 3 és fél éve vagyunk együtt :D Akkor lehet ez már az idővel jár :D Lehet azért érezzük ezt amúgy, mert ennyi idő után az ember fél, hogy megunt minket a másik és a haverjaival vagy tesójával vagy vki mással jobban érzi már magát mint velünk.
2013. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert a haverjat meg a tesojat rovidebb ido ota ismeri?
2013. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Neeem úgy értem! Hanem, hogy új dolgokkal meg tud ismerkedni és lehet, hogy azok a dolgok annyira megtetszenek neki, hogy jobban érdekelni kezdi mint az eddig megszokott dolgok! Hülyeségnek hangzik tudom, de nem tudom jobban megfogalmazni :D
2013. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én értem. És "örülök", hogy nem csak én vagyok egyedül ezzel a problémával :D
2013. máj. 15. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!