Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan srácnak, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan srácnak, aki nem kezdeményező típus, bejön, ha a lány kezdeményez esetleg nyomul?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne úgyis megpróbálni, hogy 170 cm-hez vagyok 73 kg, vagy felejtsem el, hogy valaha is tetszeni fogok neki? :(

(minden nap tornázom amúgy 1-2 órát, próbálok egészségesen is enni, tehát teszek ellene, csak sajnos nem megy olyan gyorsan :( )



2013. jún. 9. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:

ember a nők kezdeményeznek manapság szal tök 8 mindent neked kell csinálnod randira hívnom megszervezi találkát

ahelyett h tökösen elhívna randira és együtt terveznétek a találkozást

2013. jún. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Vizsgáld meg a gondolataidat, érzéseidet, ruhatáradat, nevetéssel töltött időd mennyiségét és ha valamin kell, változtass! Kezdj bele valami extrém sportba, vagy egyéb különlegességbe, amit élvezel! Mi a legrosszabb, ami történhet? És ha nem tetszel neki? Attól még nem dől össze a világ... a lényeg, hogy jól érezd magad és lásd magadban a vonzó nőt! (nem mindenkinek kell tetszeni, de lásd magadban a jó nőt és talán más is fogja). A mindenit, véletlenül se légy apáca! :D 23/f
2013. jún. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsora ne halgass!! Tegyel ellene hogy dagadt vagy! ( bocsi hogy igy mondom mindjart elmondom miert) regen 8-9eves koromba en is dagadt voltam:( nem orultem neki ez alatt 2 baraatnom volt 11eves koromba mar nem voltam dagadt, ja de na mindegy a lenyeg hogy a Jersey shoreban meglattam Mike kockahasat te jo eg az lehetseges?? Meg aznap elkezdtem feluleseket csinalni! 1 honapig minden nap 30felulest csinaltam aztan meg 5 honapig az internetrol neztem videokat kulonbozo nehezsegekkel hasra.... ez alattt a fel ev alatt olyan kocka hasam lett, amirol 8-9 eves koromba almodni se mertem meg ebben az evben 3 baratnom volt szoval ennyit szamit hogy hogy nezel ki;) a masik meg ha elfogadod magad dagadtnak, akkor nemfogsz semmit se tenni erte hogy lefogyj, mert igy latod magad jonak ... koveren

Es a masik amire oda kell figyelni, az az etkezes ... hiaba tornazol orakat ha ugyanugy zabalsz! Ha akarod adok neked edzestervet amivel egy honap alatt lefogyhatsz es 3-4 honap utan mar latvanyosan dogos leszel!!:) irj ha kell valami 13/f 176cm- 57kg

2013. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne.


30F

2013. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok dagadt.

Van rajtam fölösleg, de ez még rohadtul nem a dagadt kategória.

Jah, és képzeld egészségesen eszem, rendszeresen, de nem sokat...sportolok, még már 3 hete nem fogytam egy grammot se....

-.-"


szóóóval ennyit a nagy sportolásról

2013. júl. 9. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor faljál kétpofára, úgy biztos fogysz majd....idióta...
2013. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy falok két pofára?

Tanulj meg olvasni, és idiótázd le apádat, amiért nem húzott gumit. :)

2013. júl. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!