Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányok az ilyen kérdésektől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányok az ilyen kérdésektől, de nagyon izgulok most már, lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Komolyan..szánalmasnak tartom az efféle kérdéseket, de sajnos már én is annyira izgulok, hogy gondoltam nem vesztek semmit azzal ha megkérdezem.

A barátommal óvszerrel védekeztünk, de sajnos utána vette észre, hogy kilyukadt..:/ Tudom felelőtlenség volt, de tényleg baleset volt. Ez volt még május 19.én. Nekem még május 13.án megjött ergo most, 10.én kéne megjönnie. A 'baleset' után csak 3 nappal később tudtunk elmenni esemény utániért(sajnos így alakult..ami szintén baromi nagy felelőtlenség volt belátom!) és így mint tudjuk, már kisebb a 'hatóképessége'. A doki akkor azt mondta, hogy miután beveszem lehet kisebb vérzésem, de ne keverjem össze a menzesszel, aminek akkor is most kéne megjönnie. EZ a 'kis' vérzés jelentkezett is utána(29.-étől), de kb olyan mennyiségben mintha megjött volna.Most nézem a menzesznaptáromat és számolgatok, mint az atom..Volt, hogy a 34.napra jött meg, de olyan is, hogy már a 27.re.

Ti mit gondoltok? Esélyes(persze hogy esélyes, tudom hülye kérdés...) hogy esetleg terhes vagyok?


2013. jún. 9. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

- Apu, Anyu, hogy születtem?

- Sajnos kilyukadt a gumi... pedig mennyivel kellemesebb lenne az életünk, ha egyszerűen ráfolytál volna a lepedőre.

2013. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A fiud elment???? Mert ha igen nagyrâ az esèly hogy terhes vagy..,
2013. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze esélyes.. De amúgy vszínű csak a 72órás zavarta ennyire össze a menstruációd. Mindenesetre vegyél egy tesztet...
2013. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha birod még akkor várj, hátha most 10-én megjön. Ha nem, akkor csinálj egy tesztet.
2013. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A barátom most nincs itthon a hétvégén, holnap jön haza..de mindenképp szólok neki, hogy vegyünk tesztet.
2013. jún. 9. 10:24
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

1. Ha a gumi kiszakad, azt NEM utána veszi észre valaki, mert azonnal szétmegy.


2. Ilyenkor elsö út az ügyelet, ott azonnal felírják a 2 órás tablettát - 3 nap után már nem ér jóformán semmit.


3. Ha ennyire nem tudod, mikor lenne esedékes a következö menzeszed, akkor a legokosabb most tesztelni, ugyanis a tesztek két hetes terhességet kimutatnak - az pedig már eltelt.

2013. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Azért aranyos, hogy először értekezést írsz a "jaj de utálom ezeket a kérdéseket", majd utána rögvest te is felteszel egy ilyet.


Egyébként az esélye megvan, de elég kicsi.

2013. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De miért nem csinálsz egy-két tesztet?
2013. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
7es! Eléggé rá lehet parázni erre, lehet azért.
2013. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tényleg nagyon rá lehet parázni, én meg alapból olyan vagyok, hogy hogyha idegeskedek/stresszes vagyok akkor késik.:s de holnap csinálunk tesztet!
2013. jún. 9. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!