Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni hogy megjöjjö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peace13 kérdése:

Mit tudnék tenni hogy megjöjjön a bajom (késik vagy nehezen akar megjönni)? Tipp? Tanács?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd megjön
2013. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél forrófürdőt és relaxálj benne egy 20 percig. Felfázásra nagyon jó és lehet, h itt a bibi!
2013. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 9. 10:26
 4/4 anonim válasza:
velem is ez van,elkezdtem cickafarkfű teát inni márciusban, 3x ttam éhgyomorra kb 5 nap alatt emghozta! Jelenleg már mindent kipróbáltam, forró fürdő, teák, de semmi, kedden megyek endokrionológushoz, mert ez nem normális. Ha neked se az első alkalom, javaslom ezt az utat mert lehet PCO-s vagy vagy magas prolaktint termel a szervezeted
2013. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!