Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem esne ez szarul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esne ez szarul? Lanyok!

Figyelt kérdés

A baratom osszefutott egy buliban azzal a pasival akivel egy ideig talalkozgattam.Mar neki is van baratnoje.Aztan ma mondja nekem ezt a baratom meg hozzateszi hogy "huhh de annak milyen noje van..!!"

Ilyet mond nekem..Arra ertette hogy milyen jol nez ki.

Most lanyok nektek ez nem esne szarul??

Ti mit mondtatok volna erre?


2013. jún. 9. 12:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
de, nekem is rosszul esne:/ nem is tudom, talán megkérdezném, hogy "na milyen? neked nincs olyan? én nem vagyok jó?" vagy valami ilyesmi, és hozzátenném, hogy és a nőnek meg milyen palija..:)
2013. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Amugy tenyleg szep a csaj...de nekem miert kell ilyet mondani?
2013. jún. 9. 12:10
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos néha a pasik ilyenek, hogy nem veszik észre, hogy van, amiről a haverjuknak kéne (magánban) ömlengeni, nem a barátnőjüknek. :/
2013. jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Pont ezt mondtam...hogy a haverjainak kene ilyeneket mondani

Aztan besertodtem utana meg jott a szakitassal hogy en mindenen megsertodom meg stb..

Aztan mondtam neki hogy eloszor gondolkodnia kene miket mond nekem.

En sem mondom h az a pasi milyen jol nez ki.Azt mondta o leszarna ha ezt mondanam....

2013. jún. 9. 12:15
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Kissé dedós megoldás, de azért talán mégiscsak próbáld ki, hogy ilyeneket mondasz neki más pasikról. Nem hiszem, hogy annyira nem érdekelné.... :)
2013. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
szerintem az zavarta hogy te beszéltél azzal a sráccal és kicsit háttérbe szorítva érezte magát ezért mondta ezt.
2013. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A szakítással jött? Emiatt? Hajjajj..nagyobb bajok is vannak ott.


Én nagyon jól kezelem az ilyen szituációkat, néha mond hasonlókat, bár tudom nem bántásból. Aztán ha valami olyan van, akkor megmondom, hogy ilyeneket ne mondjon, mert rosszil esik, ő meg elfogadja és nem csinálja többet.

Ha ő egyből a szakítással hozakodott elő, akkor valami nincs rendben veletek..vele legalábbis nincs.

2013. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Lehet nem épp pozitív a véleményem, de szerintem ennek a kapcsolatnak nincs jövője.

Mellékesen a pasid nem egy IQ fighter, ugye? :S

Bocsi ha megsértettelek ezzel, nem ez lenne a szándékom, csak szerintem értelmesebb palival kellene foglalkoznod.

2013. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
igazából lehet csak piszkálni akart:) az én barátom is szokott ilyet mondani és én is, de mindig nevetünk rajta :) szerintem ne vedd komolyan, viszont ha tényleg komolyan mondta akkor mondd neki hogy ez fájt neked, vagy te is kezd el neki ezeket mondani és ha felháborodik ezt hozd fel példának
2013. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy tudom milyen es ugy elmegy bulizni hogy nekem nem szol rola

Azert ez bunkosag nem?

Nem kell engedelyt kernie de azert szolhatna mert ez olyan sunyisnak tunik nekem...

Felek hogy ott nozik vagy valami...

Nem tudom mi legyen mert szeretem es nem akarok szakitani csak ez igy rossz nekem

O meg sokszor utalgat a szakitasra.

2013. jún. 9. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!