Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem esne ez szarul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem esne ez szarul? Lanyok!

Figyelt kérdés

A baratom osszefutott egy buliban azzal a pasival akivel egy ideig talalkozgattam.Mar neki is van baratnoje.Aztan ma mondja nekem ezt a baratom meg hozzateszi hogy "huhh de annak milyen noje van..!!"

Ilyet mond nekem..Arra ertette hogy milyen jol nez ki.

Most lanyok nektek ez nem esne szarul??

Ti mit mondtatok volna erre?


2013. jún. 9. 12:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kihasznál...
2013. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
mióta vagytok együtt?
2013. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
3 honapja
2013. jún. 9. 12:34
 14/23 anonim válasza:
érzed azt hogy szeret?
2013. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom..

Nem igazan..

Sosem mondja hogy jol nezek ki vagy szep vagyok sosem dicser meg csak onmagat fenyezi mert sportol

Ha en mondok valamit hogy mi tortent velem letudja egy "aha az fasza"val...

2013. jún. 9. 12:40
 16/23 anonim ***** válasza:

Ojjajj...hát akkor ezekután szakítanék. Vagy legközelebb mikor ezzel vagdalkozik, akkor mondd neki, hogy "jó, viszontlátásra".


Magát fényezi?? 3 hónapja még csak, de sokszor a szakításra utal? Ezek fényében ilyeneket mondd neked más nőkről?

Nem szeret téged és nem is kellesz neki. NEm tudom, hogy lefeküdtetek e már, de ha igen, akkor csak azért van még veled.


Azért mi 2 éve együtt vagyunk, folyton dícsér engem, érzem rajta, hogy szeret és mikor hasonlókat mondd, akkor nem is feltételezem, hogy ez többet jelent annál, hogy igen, tényleg szép nő.

2013. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

de te szereted gondolom...

lehet jobb lesz ha szakitasz vele. tudom hogy fáj. de lehet jobb ha te teszed meg mintha ő.

2013. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Aha csak az a baj velem hogy nagyon tarsfuggo vagyok

Meg en nem birn latni hogy massal van egyutt

2013. jún. 9. 12:49
 19/23 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfüggőség, túlzott féltékenység. Ha nem te dobod most, akkor ő fog egy hónap múlva, amikor megunja ezt a hisztit.


A párommal én mindig megbeszélem, hogy melyik csaj mennyire jól néz ki, nincs ebben semmi szerintem.

2013. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Jo hat orulok neki hogy ti ilyen konnyen veszitek a kapcsolatot

Nekem nem megy

Ez nem hiszti szerintem

Es nem normalis dolog az ha egy ferfi azt mondja a baratnojenek hogy "uristen milyen noje van "annak" ...

2013. jún. 9. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!