Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ceruza-tesz lógó mellekre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ceruza-tesz lógó mellekre? Hogyan?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam és sajnos megtartja :/. Decsal leengedett karral, ha oldalra felemelem, akkor nem. Hogyan is kéne csinálni most akkor?

És ha még van kedvetek, akkor válaszolhatnátok arra is hogy mit gondoltok arról ha egy nőnek nagy bimbó udvara van, mennyire visszataszító ez, vagy meddig "elfogadható". Köszi! :)



#Ceruzateszt
2013. jún. 9. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Bocs, hogy ezt kell mondanom, de a helyesírás hiánya jobban taszít. Amúgy a gigacsecsbibó sem tetszik ;)
2013. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézésedet kérem, telefonról írok... de szerintem azért érthető volt...
2013. jún. 9. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

hadd idézem az oldal egyik kedves felhasználóját :)

"kit érdekel a telefon ??? ha papírra írsz akkor az a kifogás ?? "


a kérdésre pedig.. nem visszataszító.. olyan amilyen változtatni nem tudsz.

2013. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy képet mutathatnál róla :)
2013. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség,a nagy mell megtartja gondolom amit alá raknak(ha jól értelmeztem),hacsak nem implantátum ami ugye nem lóg kicsit sem.De miért foglalkoztat ez?Más örülne,ha nagyobb mellei lennének:D Fogadd el magad,más úgysem tudsz tenni.Én ugyan nő vagyok és nem találom túl szépnek a nagy bimbóudvart,de sok férfinak tetszik az is, nem lehet általánosítani szerintem:)
2013. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a ceruza teszt, de sem a lógó cici sem a nagy bimbóidba nem ciki. Sőt, vannak pasik akiket még izgat is. Példáúl én mindkettőt szeretem. Nem kell feltétlenűl tökéletesnek lennie, az egyébként is relatív, mindenkinek mást jelent.
2013. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!