Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam azt h valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam azt h valami belém jöjjön? Már próbálkoztam de hiába izgulok fel nem sikerül csak egy ceruza. Miért? :S

Figyelt kérdés
Ha egy fiuval fogok lefeküdni akkor ki fogok tágulni mert a barátom le akar velem feküdni de félek fogy nem fog beleém férni ...
2012. ápr. 20. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ceruzát nem nagyon kéne magadba nyomkodni, mert szép kis fertőzéseket kapsz majd el, akkor már inkább ott az ujjad amit előtte megmosol... a barátodnak mond el, hogy szűz vagy, lassan és óvatosan fokozatosan csinálja majd ne csak úgy durr bele ne feszengj majd próbáld elengedni magad, ellazulni és szólj neki, hogy ha lassan bent van, akkor lassan folytassa tovább is.
2012. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a ceruzát csak példának montam .. a barátom tudja hogy szüz vagyok .. de nem érti meg mert ő már nem az :(
2012. ápr. 20. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érti meg? Akkor ne haragudj de BUNKÓ! Örülne neki, hogy egy olyan lánnyal lesz, aki nem feküdt le még senkivel és nem érti meg? Akkor nem is szeret igazán, mert meg kell értenie, hogy az első egy lánynak nem feltétlenül kellemes és csak az ő gyengédségével és óvatosságával lesz minden rendben.
2012. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta hogy nem tudja ez megérteni mert még soh nem feküdt le szűz lánnyal :/ és ezért félek hogy nem fogok kitágulni :(
2012. ápr. 20. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor is azt tudom csak mondani amit már írtam. Lassan, fokozatosan és óvatosan. Ennyit kell neki elmondani, különben meg ha már volt lánnyal neki is tudnia kéne, hogy addig míg mondjuk be nem nedvesedsz alapból nem fog durr bele indítással kezdeni. Vegyél síkosítót, ha ennyire félsz tőle, bár eleve, ha így félsz annak jó vége nem lesz. El kell lazulni nem stresszelni, meg kell neki mondani, hogy használjatok síkosítót és fokozatosan, valamint lassan hatoljon beléd.
2012. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat és ha megkérdezhatem hány éves vagy?
2012. ápr. 20. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
23 vagyok és én is voltam szűz :D de nagyon kedves volt az akkori párom, óvatosan lassan csinálta és minden ok volt. Meg kell vele ezt beszélned, ha szeret, akkor úgyis megérti, hogy ne kapkodjon, csak óvatosan és ami fontos fokozatosan kezdje el, nem lesz gond!
2012. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. ápr. 20. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!