Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » R. Banc vagyok? Olyan bűntudat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R. Banc vagyok? Olyan bűntudatom van.

Figyelt kérdés

2 fiúval is ismerkedek egyszerre, ők nem tudnak egymásról.

Az egyikkel már kezd kicsit komolyabbra fordulni, de a másik sráccal is jól kijövünk..nagyon is :D Még egyikükkel sem találkoztam élőbe, mert mindketten távol laknak :S De még így is olyan bűntudatom van, mert hogy esne már nekik, ha megtudnák, nem csak velük ismerkedek? R.banc vagyok?


2013. jún. 9. 16:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
az vagy.
2013. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Derpette ***** válasza:
51%
Nem tudhatod, hogy ők rajtad kívül még hány lánnyal ismerkednek ;)
2013. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha még egyikükkel sem találkoztál élőben, akkor nem vagy r.banc. Viszont nem szép dolog hülyíteni egyik fiút sem, tehát jó lenne, ha minél előbb találkoznál valamelyikőjükkel és döntenél, hogy vele vagy a másikkal szeretnél-e inkább lenni, mert így is úgy is rosszul fog esni bármelyiküknek is ennyi idő után az, hogy lerázod.
2013. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
hát azért ez még nem ribancság de majd ez még azzá fejlődhet
2013. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)

2. Ez igaz..

2013. jún. 9. 16:37
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Még nem találkoztatok? :DD Majd, ha egy-két találka után is lehetséges partnerként gondoltok egymásra, MAJD akkor beszélj "komolyabbra fordulásról".
2013. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
ebben nincs semmi ribancság.más lenne ha az egyikkel konkréta összejöttél volna, vagy legalább csókolóztatok volna
2013. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Még nem vagy az, de azért ne hülyítsd a srácokat, mert egyszer visszanyal a fagyi.
2013. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az lenne ribancság, ha mindkettővel találkozgatnál személyesen és fizikailag is történnének dolgok
2013. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem őket és semelyikük nem beszélget rajtam kívül más lányokkal :S
2013. jún. 9. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!