Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hihetetlen bűntudatom van, aludni sem tudok.

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. 3 éve élek párkapcsolatban. Leginkább fiú barátaim vannak, ezért a barátom soha nem féltékenykedik, ha találkozom velük. Ismeri is őket.

1 héttel ezelőtt összevesztünk, de nagyon.

Lényegében azon, hogy már 3 éve együtt vagyunk, de nem akar lépni. Külön élek szüleimtől egyedül, és hiába ajánlottam fel neki hogy költözzünk össze,mindig terel.

Nem tudom miért, és nem mondja el.Ezen összevesztünk,nem is beszéltünk másnap még este sem. Lehívott az egyik legrégebbi haverom, hogy dumáljunk. Elmondtam neki mindent...a reakciója annyi volt, hogy megcsókolt. És sajnos nem ellenkeztem :(...

Tudom most jönnek majd a szép szóval illetések, de utána fogtam magam, és felmentem.

Iszonyatosan szomorú voltam, úgy éreztem nem halad semerre a kapcsolatom. Most meg hatalmas bűntudatom van:(...mit tegyek, elmondjam? Válaszokat köszi előre is! R


2013. ápr. 8. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Jajj Édes Istenem, jó, hogy nem halnak majd éhen a pszichiáterek! :D


Majd én összeköltözöm veled Bogaram! De abban nem lesz köszönet! :D


F25

2013. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tegyük fel a srác még tanul, sosem volt 1dül háztartása, nincs keresete...


Amíg úgy érzi, hogy ezek nem 100%osak nem szeretne összeköltözni, csak a szexért meg minek...


Mondd el neki, kiváncsian várjuk mi lesz.

2013. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hát ez borzi!:D
2013. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem, a srácnak marha jó állása van, és 27 éves, és valamiért nem szakad le anyuciról...

Kettőnk közt meg minden rendben, ezen kívül.

2013. ápr. 8. 12:25
 5/13 anonim ***** válasza:
nézd ennek a kapcsolatnak szerintem nem sok esélye van már, nézd a srácnak így kényelmes, szerelmesek sem vagytok, talán gondold végig és szakíts, Te is erre gondolsz, ezért nem is tiltakoztál, semmi gond, csak legyél egyenes N
2013. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor nincsenek komoly szándékai, csak kapcsolatfüggő.

Beszéljétek meg, majd dönts ahogy akarsz.

2013. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a mostani kapcsolatod, keress újat, pl a barátoddal jöjj össze!
2013. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért akarna lépni? Nagyon jo kis helyzet. Minden megvan, ha tele a zacsi, van hova üriteni, tervezés, nyüglödés sehol. Ha nem tetszik neked majd elküld, jöhet egy másik luk.
2013. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolsó, biztos így lehet előrejutni az életben...
2013. ápr. 8. 12:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne légy naiv.

Nagyon sok mai fiatal nőnek a gondja, hogy mindenáron meg akar fogni egy pasit magának. Itt kúrjátok el. Nem mesterkedni kell, hanem őszinte odaadással szeretni és vagy elfogadod, hogy ilyen a gondolkodása a barátodnak, vagy tovább állni. Csak az erőtlen emberek képtelenek tovább állni, ha szükséges. Ebből lesznek a társfüggők, ahogy Csernus mondaná. Lehet, hogy ő is egy f@szkalap, de legalább nem szépeskedik az embereknek. Igaza van!


Első voltam, F25

2013. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!