Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 agyatlan r*banc miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 agyatlan r*banc miatt megutált a szerelmem. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy hosszú,de szánjatok rá 5 percet légyszi:) Talán tanulságos lesz nektek is.

Szóval van egy évfolyamtárs lány a suliban,akire már régebben felfigyeltem.Csinos,kedves,szelíd,aranyos egyszerűen imádnivaló.Elkezdtem felé közeledni,ami a félénksége miatt nehéz volt,de mégis egyre közelebb engedett,éreztem,hogy ő is vonzódik hozzám.Múlt pénteken volt egy házibuli,ahova őt is meghívták-úgy terveztem,hogy itt próbálok vele még közelebbi kapcsolatba kerülni.(szerelemvallás,csók,semmi több-vele komolyat akartam.)

A dolog gyönyörűen ment is: megkerestem,beszélgetni kezdtünk,némi ital után egyre oldottabb lett,egyre közelebb és közelebb jött hozzám..azt hittem mindjárt meglesz a csók.

Ebben a pillanatban csapott be a végzet.Valaki értem ordított,mert találtak egy törött mobilt,azt hitték hogy az enyém.Ahogy odafele menet,megszólított egy ismerős csaj.Odafordultam hozzá,és egyszerre a semmiből kirobbant egy barátnője,átkarolta a nyakamat és lesmárolt.Egy pillanatra ledöbbentem,azután kiszabadítottm magam,de a csókot már nem lehetett meg nem történtté tenni.A két liba dőlt a a röhögéstől,én meg próbáltam megkeresni a szerelmemet és megmagyarázni a dolgot..ő ugyebár csak annyit látott,hogy egy másik csaj lesmárolt.Még mindig a kanapén ült és szemehányóan rám meredt..majd felpattant és besietett abba a szobába,ahol a barátnői voltak.Én utána,de bezárták az ajtót.Hiába kopogtattam és kiabáltam be utána,nem jött ki,amikor pedig el kellett mennem WC-re,kiszökött és hazament.

Azóta írtam neki facebookon,hívtam,nem válaszolt.Kerestem a suliban,de nem akar velem találkozni.

Hogy nyerjem visza a bizalmát? Szeretem és tényleg nem az én hibám a dolog,de nem ad esélyt megmagyarázni.Teljesen a padlón van,mint hallottam.Meg tudnám ölni a 2 r*bancot,akik puszta buliból sikeresen elb*szták más ember kapcsolatát..

Mit tegyek?

17/F


2013. máj. 16. 22:59
 1/8 Hanariko ***** válasza:
ha majd kicsit lenyugszik, próbáld meg vele megbeszélni. vagy írj neki levelet, ha nem hallgat meg, bár azt nagy eséllyel kidobná, de hátha nem.
2013. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad lerázni. Ez az egyetlen lehetőséged. Ne hagyd, hogy eltünjön. Megfogja próbálni, de ne hagyd.
2013. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj,a szerelmed egy kicsit túl lőtt a célon,hogy nem válaszol...

Már nem azért de nincs joga illetve oka sértődöttet játszani.

Beszélgetni nem lehet vele ez nyilvánvaló....

Nem tudom mi legyen haver, ne add fel.Menj el személyesen hozzá vagy valami vagy üzentess valakivel valamit,hogy nem tehetsz róla,hogy volt két abnormális szellemi fogyos kis ribanc aki bekavart...

Hajrá és fel a fejjel!

:)

2013. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megtörtént 1 ilyen, kicsit régebben, hogy a barátnőm előtt csak úgy random lesmárolt egy lány, én ellöktem magamtól és adtam neki egy jó nagy pofont, ránéztem barátnőmre, kb 5 méterre álltunk egymástól, láttam rajta a kétségbeesést, ezért inkább elindultam a másik irányba, pár másodperc múlva egy nagy csattot hallottam, hátranéztem és ő is adott a csajnak egy pofont. Ezután odajött hozzám és csókolóztunk :) Szerencsére tudta hogy nem én kezdeményeztem :)
2013. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldd el neki ennek a kérdésnek a linkjét hogy olvassa el.
2013. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha semmiképp nem akar veled szóbaállni, próbáld meg megnyerni magadnak ez egyik barátnőjét, és rajta keresztül érd el, hogy hajlandó legyen beszélni vele. Ha ismered valamelyik közeli barátnőjét, vedd fel vele a kapcsolatot, magyarázd el neki, és kérd meg, hogy dumálja rá a lányt hogy adjon neked egy esélyt megmagyarázni.

Ha bejössz neki, akkor a kezdeti elkeseredés/düh után szóba fog veled állni, ne aggódj :) Mondd el neki amit itt leírtál, és ha elhiszi, akkor azonnal hívd is el randizni :D

Sok sikert! :) Amennyire meg tudlak ítélni a leírtakból, normális srácnak tűnsz, szurkolok :)

2013. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ro-Lee8 válasza:
Durva leszek, de légy férfi a faszodon! Menj el a házához (panel, családi vagy ahol lakik) kopogj vagy csengess, de addig amíg ki nem nyitja az ajtót. Miután kinyitotta próbáld megmagyarázni, ne hagyd hogy lerázzon. Lehet hogy csak próbára akar tenni hogy küzdesz-e érte vagy nem. Ha ez sem segít akkor meg próbáld elvezetni valahogy erre az oldalra hogy olvassa el azt amit írtál és akkor már csak megérti. Ha akkor sem akkor pedig kezdj el közeledni hozzá ugyanúgy ahogy eddig és ha megpuhítottad elmondhatod neki hogy te mennyire bánod ezt és hogy te nem akartad.
2013. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es: ez nagyon rendes volt toled :)) marmint hogy megpofoztad a csajt :D megerdemelte nagyon is :D
2013. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!