Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a franc van már? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van már? Miért szenvedek még mindig? Meddig fog tartani?!

Figyelt kérdés

Mi a franc van már? Miért szenvedek még mindig? Meddig fog tartani?!


kb 4 hónapja szakítottunk a barátnőmmel. hosszu a fáma, az én hibám volt a dolog, de nem csaltam meg semmiylen formában, és nem si más nő miatt.


szerelmes voltam, tényleg nagyon, imádtam szerettem ,ő is engem..:/ legalábbis azthiszem....

még midnig szinte minden nap elfognak a könnyek miatta, ohgy nincs ő nekem többé, soha többé nem csokolhatom, nem ölelhetem...nem szoríthatom magamhoz...

futottam utánna, megtettem midnent, hogy velemmaradjon, de mégsme kellek neki már...:/ fáj sezméletlenül, ohgy elcsesztem.


meddig leszek még iylen szar állapotba?!

érzelmes srác vagyok, ő hozzta ki belőlem ezeket az érzelmeket.

tudom ,hogy ő már tulvan rajtam, nem sír utánam ,nem is gondol rám..:/ , lehet már el is felejtett.

de én enmtudok iylen könnyen túllépni rajta...nemtudom elfelejteni az emlékeketm s nemtudok abba az ostoba mondatba takarózni, hogy "majd lesz más"....:/

más?! mienk?! ha nekem ő kell...

reménytelen, hogy visszakapjam, vagy is nemtom, de ijenre ne nagyon bíztassatok, mert tnyleg már mindent megpróbáltam.


Azt akarom tudni, mikor nemfog már fájni...mikro fogok rá kevésbé gondolni, és mikor leszek tul rajta...


bocs a hibákért, este van ,és nem si vagyok a toppon..:/


18/F

és 11 hónapot voltunk együtt



2013. jún. 9. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

totál a régi közel egy évvel ezelőtti énemet látom benned!

ritka, ha tényleg ennyire hasonló eseménnyekkel találkozom más életében, mint amik velem is megtörténtek!


nagyon szerelmes voltam, és mi is szakítottunk. msot nemenyunk bele hogy miért.

sokáig fel sem fogtam a dolgot. fokozatosan esett le, hogy nincstöbbé nekem ő, és hiába teszek bármit, már soha nem is lesz.


engem is elfogott a sírás naponta miatta, miközben ugyanígy mint nálad, ő élte tovább a kis életét.


nekem segített, hogy teljesen kitöröltem az életemből. az összes közösségi oldalamról, a telefonomból, mindenhonnan.

az ezt követő 1 hónap pokoli volt. buliból buliba jártam, csaknem minden nap piás voltam. (nyár volt).


a következő hónap jobb volt már. társkeresőztem, kaptam is válazokat lányoktól :) ez jót tett az önbizalmamnak.

a szakításunkra 2 hónappal volt az első komolyabb randim. akkro esett le igazán, hogy nemcsak ő van a világon lány, akinek tetszem (tetszettem), hanem marhára soknak! :)


Össze is jöttem vele, és ő a jelenlegi barátnőm most! :) 11 hónaposak vagyunk mi is.

az előző kapcsolatom kb 9 hónapig tartott.


nézd. sz*lesz amit írok, de a "majd lesz más" dolog így van.

könnyebb felejteni, sokkal könnyebb, ha van melletted valaki. Nem a régi lányt fogod keresni, hanem pont hogy azokat a dolgokat fogod észrevenni amik a régiből hiányoztak és benne megvannak. ezáltal egyre inkább elfelejted az exet, és sokkal sokkal boldogabb leszel!

velem is így volt.


szóval elég régvoltmár a szakításotok! kezdj élni! kezdj bulizni! haverokkal járj el, élj kicsit szeleburdi életet, lazulj, és ha oylkor olykor még könnyeket is ejtesz miatta, meglátod ezek egyre kevesebb alakalmakkal lesznek....és rájösszmajd, ha tulleszel a lányon, hogy basszus meg sme érdemelte hogy sírj érte, hogy szenvedj miatta. neki csak 1 pasi voltál a sok közül ennyi, nemtöbb, de ittvan más, akinek tényleg fontos lehetsz, akkro bizonyítsd is be, hogy igenis férfi vagy, és nem a mult után sóvárogsz! :)


szal fel a fejjel öcsi, tulleszel rajta, itt a nyár, 18 vagy, tiád a pálya!!!!!! :DDDDDD

2013. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ivan Iljics ***** válasza:

A szerelem biokémiai reakció maximálisan 1-2 évig tart.


Gondolom egy iskolába jártok. Ha igen, akkor szívás, igyekezd elkerülni.

Sportolj és mozogj az is segít.


Az idő minden sebet begyógyít.

2013. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!