Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egy jóideje szenvedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy jóideje szenvedek viszonzatlan szerelem miatt. Teljesen beleőrültem. Bele fogok halni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én is éreztem már ilyet de mégis itt vagyok... szóval kitartást: el fog mulni.
2013. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

1. Semmiképpen ne halj bele!

2. Tud róla az illető?

2013. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem három éve ez van:/ Én elmentem pszhichológushoz, sokat segít, hidd el:) Nyugii!!
2013. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem tudok megnyugodni.

Az illető nem tud róla mert egy sztár...szóval hiába akartok nyugtatni SOHA nem fogja viszonozni...

2013. ápr. 13. 18:40
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyugi nem fogsz belehalni, minden tininek vannak ilyen gondjai.
2013. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most tudom hogy azt gondoljátok hogy egy tini hisztériája...ez teljesen más...de úgysem értitek meg...felesleges volt kiírnom ezt a kérdést...
2013. ápr. 13. 18:44
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez mind egyforma, csak mivel pont te vagy ebben a helyzetben ezért te máshogy érzed, hogy ez más.

Idővel elfelejted nyugi.

2013. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Felakasztom magam és meg van oldva a dolog! :)) :))))) :)
2013. ápr. 13. 18:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó tudod mit? AKkor nyafogj itt, nem, te mááááás vagy, mint a többiek, halj bele! -.-
2013. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy nem a sztárba vagy szerelmes, hanem csak annak a képébe.

Értsd: Egy sztár általában felvesz egy maszkot, mutat magáról, magából valamit a közönségének, de otthon teljesen másképpen él.


Most mondok egy durva példát, például egy háborúban, mit tudom én, van egy kivégző, aki a munkája után hazamegy, és mintha mi sem történt volna, neveli a gyerekeit.

2013. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!