Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, a férfi 27 éves.

Már régebbről ismerjük egymást, kb. 2 éve, de most mégis majdnem 250 km van köztünk.

Húsvét óta beszélgetünk chaten, és elég sokat, elég bizalmas dolgokat is elmondunk egymásnak.

Nekem sem, és neki sem a legtökéletesebb a párkapcsolata.

Mindig nagyon kedves velem, bókol.

Most több, mint egy hétig nem tudtunk egymással beszélni, mert nekem is és neki is sok dolga volt, egyszerűen nem jutottunk oda úgy a géphez.

Aztán éreztem, hogy hiányzik.

Ma beszéltünk, és mint kiderült, én is nagyon hiányoztam neki.

Alig bírtam tartani magam, hogy leírjam neki, hogy tetszik nekem...de aztán csak nem tettem.

Délután óta ezen vacillálok, megtegyem, megírjam neki,hogy mi a szitu, vagy pedig hagyjam, és ne mondjam meg neki.


Segítsetek, mit tegyek?



2013. jún. 9. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem titkold..
2013. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. jún. 9. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ismered 2 éve,és most cseteltek mióta és izzik a levegő akkor mire vársz,? írd meg hogy tetszik neked és kész,

ez amúgyis logikus,nem hiszem hogy az időjárásról beszélgettek több hónapja.

VISZONT:

te miért is csetelgesz ha neked is és neki is van párkapcsolata? miért nem lépsz ki ebből,ha neked már ez a srác tetszik?

2013. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim756 válasza:
hát ha fogtok közelebb kerülni egymáshoz akkor még várj vele szerintem
2013. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!