Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HA tetszik egy fiú és a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA tetszik egy fiú és a srác is tudja vagyis sejti attól függetlenül elmondjam neki hogy nagyon bírom?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Boldog Névnapot!
2013. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, először is boldog névnapot és igen, ha már tudja vagy sejti akkor el lehet neki mondani.
2013. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm és ha nem merem neki elmondani?meg élőben nem merek vele beszélni
2013. máj. 18. 19:40
 4/17 anonim ***** válasza:
akkor jó az internet is, bár annyira nem közvetlen és én nem szeretem, de ez személyes vélemény. Ott majd jobban fogod merni
2013. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jó megpróbálom elmondani de tudom hogy csúnyának fog tartani és ezért nem merem egy az :) és köszönöm hogy segít :D
2013. máj. 19. 00:15
 6/17 anonim ***** válasza:
biztos nem fog csúnyának tartani :D csak bátran :)
2013. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi de egy suliba járunk és félek elmondani neki de mit csinàlna a sràc ha megtudja ilynkor àltalàban mit csinàlnak? :)
2013. máj. 19. 09:48
 8/17 anonim ***** válasza:
hát, ha kölcsönös az érzés valószínűleg tesz annak az érdekébe, hogy összejöjjetek. Ha nem akkor erre finoman utal, és akkor csak nem lesz az egészből semmi. :D
2013. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
na jó talán szerdán vagy csütörtökön elmondom neki mondjuk tudom hogy semmi nem lesz az egészből De ha elmondom és a suliban nem is beszélünk és akarok mit kérdezek vagy mit mondjak neki ?
2013. máj. 19. 12:12
 10/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindenről tudtok beszélni, fontos lenne hozzá a korod, de a zene például mindig is nyerő téma. Mondok még ötleteket,ha leírod a korod :D


(minden önzés meg ilyen nélkül finoman megjegyzem, hogy remélem mentek a zöldek amúgy :C)

2013. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!