Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi megüt egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi megüt egy nőt, akkor menekülni kell tőle, de ha a nő üt az csúnya, de egy esélyt még érdemel, mert menstuált és az ő ütése nem is fáj. Hol itt az igazság!?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 06:05
 1/4 A kérdező kommentje:
*menstruált
2013. jún. 10. 06:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor is menekülni kell, az "nem is fájt" és az "épp menstruáltam" sem kifogás. Az illető nő csak megpróbálja szar indokokkal kimagyarázni magát.


A következő a két válasz:


Tizenéves kora óta havi egyszer 5 napig menstruál, tehát igazán lett volna ideje megtanulni kezelni a dührohamait, ha vannak. Sehol az életben nem kifogás az, ha valaki azért verekszik, mert menstruál. Vagy úgy gondolja, hogy akkor mostantól kezdve van havi 5 jolly joker napja, amikor azt tesz, amit akar?


A nem is fájt szöveg pedig szánalmas. Sokszor a férfi ütése sem fáj ám, épp csak egy legyintés (sőt ők is védekeznek ugyanezzel). Amire aztán a nők nagyon helyesen rámutatnak, hogy nem az ütés ereje számít, hanem az ütés maga.

2013. jún. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani de az hogy menstruált kb olyan kifogás hogy piás voltam. Egyik sem mentség! Soha nem ütnék meg NŐT de ezt ugyan úgy én is elvárom, mivel egy kapcsolatban egyenrangúak a felek. Nem hinném hogy kitudnék váltani valami olyasmit hogy pofont kapjak, de ha mégis eltudnám viselni vissza fognám magam, viszont azt tudni kell hogy ha engem megütnek na akkor ott borul el az agyam! (nő esetében ez kivétel)
2013. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs igazság, mint még sok területén az életnek. én akkor se ütök meg senkit, ha menstruálok, szóval ez egy hülye kifogás...
2013. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!