Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi? Véletlen lenne? Teljesen lesokkolt.

Figyelt kérdés

Ma régóta először megnéztem exem adatlapját facebook-on (ő szakított velem hónapokkal ezelőtt), és láttam, hogy pár napja kirakott egy elég depressziós kinézetű képet ezzel az idézettel:


"Egy kissé mulatságosnak találom, s egy kissé szomorúnak: Az álmaim, amelyekben haldoklom, a legjobbak, amelyeket valaha álmodtam"


Mivel épp szar kedvem volt, ilyenkor mindig szomorú zenéket szoktam hallgatni. Eszembe jutott egy ilyen szám, amit valamelyik nap egy ismerősöm küldött nekem, amit régebbről ismertem de címét, előadóját sosem tudtam, de sokszor hallottam már, úgyhogy visszakerestem a linket, ez a szám Gary Jules-tól a Mad World.


Órákon át ezt hallgattam, és most nemrég jutott eszembe, hogy kíváncsi lennék a magyar jelentésére, ezért rákerestem youtube-on egy magyar feliratos videóra, egész pontosan erre: http://www.youtube.com/watch?v=ld2i_GofTFc

Erre PONTOSAN ugyanezzel az idézettel találtam szembe magam ebben a videóban, mint amit az exem kirakott (kb 1:00-nál van ez az idézet).


Ez most véletlen lenne? Engem teljesen lesokkolt a dolog...

Mert eddig sosem figyeltem a dal szövegére, sosem próbáltam lefordítani, most először kerestem rá erre a magyar feliratos videóra.

Emellett régóta először ma éreztem azt, hogy talán még mindig ő az igazi számomra...


Ez jelent valamit? Vagy csak egy furcsa véletlen lenne? Vagy még mindig lenne közöttünk valami megmagyarázhatatlan kötelék? (mellesleg holnap lenne az 5. évfordulónk)



2013. jún. 10. 14:31
 1/6 anonim válasza:

Naná,hogy igen!

5 év mégis csak 5 év kedves kérdező!Amúgy ez érdekes, egyszer olvastam valahol hogy ilyen esetben mint nálad is történt valószínűleg a másik fél is rád gondolt, illetve eszébe jutottál, vagy ha pontosan nem is ez történt akkor egy olyan dolog ami a múlthoz kötődik és közös :)

L vagy F vagy?

2013. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Amúgy lány vagyok:)

De nem hittem volna, hogy majdnem 8 hónappal a szakítás után is ilyen erős lenne közöttünk a "kötelék"... ha valóban nem csak a véletlen műve volt ez, bár ahhoz túl különös lenne.

2013. jún. 10. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ez de jó.

Nézd, ha ő szenved, te pedig ezt érzed..

2013. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: Köszönöm a választ!

Nem tudom, ő mit szólna ehhez, ha megtudná, de inkább nem szólok neki erről (leginkább, mivel már hónapok óta nem tartjuk a kapcsolatot, leginkább miattam, mert én nem bírtam rá "csak" barátként nézni).

Minden esetre engem meglepett, hogy még ilyen hosszú idő után is megérezném, ha épp szomorú/rám gondol... mondjuk igaz, hogy nagyon szoros volt a kapcsolatunk, míg együtt voltunk.

De sajnos ennek valószínűleg nem lesz folytatása, és nem miattam...

2013. jún. 12. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
ez tényleg érdekes. és igen, ha erős volt a kötelék köztetek, akkor valószínűleg ez így is fog maradni, még ha nem is jöttök újra össze. 5 év nem tűnik csak úgy el, a semmiben, átvettétek egymás rezgéseit, szóval szerintem ez a magyarázat.:)amúgy imádom ezt a számot, először a Donnie Darko-ban hallottam, azóta sokszor meghallgatom, ha olyan a hangulatom.:P
2013. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én a kérdező vagyok csak másik regisztrációról. Most akadtam rá erre a régi kérdésemre, és gondoltam leírom nektek is az örömhírt: a kérdésem után pár héttel volt barátom felkeresett, hogy még mindig szeret engem és újból összejöttünk, és azóta is együtt vagyunk, a kapcsolatunk jobb mint valaha :) Úgyhogy ezzel is bebizonyosodott, hogy nem volt véletlen ami történt... mégis csak vannak csodák :-)
2015. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!