Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinglik, hisztek abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinglik, hisztek abban, hogy nem véletlen vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
talán így kell lennie, mert épp más fontosabb dolog van az életedben, amire jobban kell összpontosítani?
2013. máj. 7. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden okkal történik.
2013. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szinglik nem minden esetben egyedülállók.
2013. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, mert nincs akinek tetszek
2013. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én nem hiszem, hanem tudom..egy válogatós beképzelt liba voltam sokáig, vagy szimplán csak túl félős attól hogy átvágjanak és pofára essek, ezért aki normális srác volt annak kb esélyt sem adtam sokszor, és ezt most visszakapom a z élettől..annyi gondom bajom van hogy a pasizás kb az utolsó helyen áll most az életemben :)
2013. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
pontosan :D sok más dolog van amire összpontosítani KELL
2013. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem megfordult már ez a fejemben. Én világ életembe rossz tanuló voltam, de egyetemen jól teljesítek, ha lenne barátnőm sztem biztos, h vmilyen szinten a suli rovására menne. De azért nem bánnám ha összejönne valami :D
2013. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is most azért hanyagolom részben a csajozást, mert volt nem egy csalódásom, a legtöbb nő csak átvágott engem, igaz nem olyan nagy probléma volt az mert hát tizenéves voltam, de sajnos ez mellett sok olyat elhanyagoltam amit nem nagyon kellett volna.

És most 22 évesen próbálom rendbe hozni a dolgokat, szakmát tanulok, mellette dolgozgatok, építem a karrierem, meg igyekszem kapcsolatokat teremteni, meg új barátokat találni.

Most nekem ez a célom, mert a csajozásból nem lehet sajnos megélni, és én úgy gondolom hogy még nem vagyok lemaradva semmiről.

2013. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szinglinek lenni jò. Nem függhetünk mindig más embertôl. Meg kell tanulnunk egyedül lenni :)
2013. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze, az ok pedig én vagyok, vagyis voltam.

Anno nagyon zárkózott voltam, nem nyitottam a világ felé, aki közeledett, "elkergettem". Nagyon nehezen sikerült ezen túl lépnem,, azóta már volt két kapcsolatom is.

2013. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hiszek. Mivel nem ismerkedek, abszolut nem veletlen, hogy nincs kapcsolatom.
2013. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!