Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok. Ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok. Ugye elkezdődött a szőrösödés és azt vettem észre hogy a makkom tetején is vannak szőr darabok amik kicsik de nagyon furcsa és nagyon megijedtem MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézesd meg dokival


Biztos hogy a makkod, tuti? Tehát hátrahúzod a fitymádat és a piros valami ami alatta van, azon van szőr?


És ezer százalék, hogy nem csak rá van tapadva egy oda kallódott szőrszál?

2013. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

figyelj:1.igen a makkomon

2.nem, nem rá ragadt hanem abból nő ki és nagyo meg ijedtem de szüleimnek nem akarom meg mutatni

2013. jún. 11. 17:58
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig a szüleid lehet hogy tudnának segíteni, legalább annyiban, hogy elvisznek orvoshoz ezzel.
2013. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"de szüleimnek nem akarom meg mutatni"


Akkor fotózd le, tedd fel a kepfeltoltes.hu-ra és linkeld be ide, hátha olvassa olyan aki tud rá mondani valami okosat.

2013. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyire is durva,lehet,hogy az utolsónak igaza lesz,bár inkább privátban küld el annak akit "érdekel",ilyen nyíltan nem kéne mutogatni. Amúgy megértelek,hogy a szüleidnek nem akarod elmondani,kamaszodsz,érzelmileg is változol,stb.

Mellesleg én még nem hallottam olyanról,hogy a makk szőrösödne.

2013. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Meg mutatom a szüleimnek és szerintem orvos lesz, de nagyon félek hogy mi lesz ebből.

Lehet hogy nem lesz semmi a jövőben velem csaj szempontból?

2013. jún. 13. 11:59
 17/17 anonim ***** válasza:

Nyugi,a lényeg,hogy ne parázz! :)

Ezt persze így nem lehet megmondani,de kétlem,hogy bármi komoly problémád lenne!

Lehet,hogy Te leszel az évszázad legnagyobb casanova-ja! ;)

2013. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!