Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa az, hogy vannak dugópartnerek?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni milyen lehet valakivel úgy lefeküdni, hogy egyébként nem vagy belé szerelmes csak kielégíted vele a vágyaid. Lehetséges, hogy azért vagyok ezzel így, mert még szűz vagyok? Nyilván másképp gondolkodnék ha már lettem volna néhány fiúval...de akkor se fér a fejembe...múltkor mesélte az egyik srác, hogy van egy lány akivel néha lefekszenek egymással...
2013. jún. 4. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pedig ez elég gyakori dolog
2013. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
nemcsakneked
2013. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
38 évesen azt mondom, a szerelem ritka, mint a fehér holló, meg az igazán hozzám illő társ is, de attól még vannak igényeim... persze valamilyen szintű vonzalom, közös hullámhossz kell, de szerelem nekem nem feltétlenül kell a szexhez... ha arra várnék, hogy szerelmes legyek, akkor valószínűleg a következő jópár évben nem szexelnék. :)
2013. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

nem csak neked fura de nekem nincsen barátom, szeretem a szabadságot és akik szeretik a szabadságot ők inkább egy ilyen testi kapcsolatot választanak csak, bár én képtelen lennék valakivel úgy felfeküdni, hogy nem szeretem.

ha így folytatóm szűzen halok meg de hát ilyen az élet.

2013. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Elsősorban azért fura, mert még sosem volt szexuális érintkezésed semmivel. Tudod, én sem értek az atomfizikához, ezért nem is szólok bele/nyilvánítok véleményt a témával kapcsolatban...Nos, remélem érted, hogy ezt hogy értem.

Másodsorban, azért is lehet fura, mert ez még a mai napig egy társadalmilag sokkal kevésbé elfogadott viszony nő és férfi között. Valószínű sosem kap olyan társadalmi "legalitást", mint a klasszikus értelemben vett együttjárás. Nincs is ezzel baj, mert nem is ugyanaz a kettő. Ettől még nem kell megbotránkozni. Én például nem szeretem a tökfőzeléket, mégsem fogom megszólni a szomszédot, mert ő meg tányérszámra bírja azt habzsolni.

24N

2013. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is szokatlan és szerintem soha nem is lennék rá képes.


22/F

2013. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
+1
2013. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

bocs. az ott nem semmivel akart lenni, hanem senkivel

24N

2013. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

dugópartnerem sosem volt, de volt pár egyéjszakás kalandom, egyszerűen akartam azokat a fiúkat. nem tudom hogy körülírni. szexelni akartam velük.

egyszer volt egy fiú, aki csak ilyen hálótársnak indult, aztán összejöttünk. a szexen kívül kb. semmi nem működött köztünk sajnos. vagy nem sajnos.

2013. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én se értem. Ha valaki szexuális örömöt okoz, ott már kialakulnak érzelmek is. Legalábbis nem tudom elképzelni h ez ne így legyen nálam.


F26

2013. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!