Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvettem egy csoporttársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem egy csoporttársam msn-re, eddig csak óra előtt beszéltünk. Milyen apropóból írjak be neki?

Figyelt kérdés

Szeretnék vele összebarátkozni, NEM KAPCSOLATOT. De nem igazán tudok msn-en ismerkedni. Eddig 1x beszéltem vele. Azért akarok msn ismerkedni most, mert kb 2 óránk van együtt. Mégis miről írjak neki az elején? Utána már menni fog, de amikor beírok neki mégis mit? Szia, szeretnélek megismerni, mert senkit nem ismerek a fősulin? Ez kicsit gáz. Légyszi adjatok pár tippet!

Köszi!

20/L


2009. okt. 9. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
vmi iskolai téma (jegyzet, tanár stb), fősulis bulik, bulihelyek?
2009. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia

kérdezz tőle valamit a tanulással kapcsolatban

2009. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csoporttársad, akkor mi a gond? Ez nem buszmegálló...
2009. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy két óránk van együtt, és semmit nem tudok róla, és kifejezetten hülyén nézne ki, ha minden indok nélkül ráírnék.
2009. okt. 9. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha új vagy a fősulin, akkor kérdezd meg tőle, hogy milyen jó bulik, discok vannak a környéken. Lehethogy rögtön el is hív majd, és ott jobban megismerkedhettek.:) Amúgy szerintem az se gáz, ha úgy írsz rá, hogy nem ismersz senkit se a fősulin, és meg szeretnéd ismerni. Esetleg a közös órátokkal kapcsolatban valamivel, pl. mit kell tanulni, vagy nem értesz valamit, és megkéred h. magyarázza el.

Meg végülis csak simán is rá írhatsz, hogy mizujs vele, hogy van, stb, és majd jönnek magától a témák, főleg ha ő is szeretne ismerkedni.

2009. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!