Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valahol olvastam, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahol olvastam, hogy az első szerelmed soha nem tudod majd elfelejteni. Meg h hiaba nem lattad reg ota azota is szerelmes vagy bele?

Figyelt kérdés
Ugye nem ez lesz velem is??? :(
2013. jún. 10. 17:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Tudom, de egyszeruen nem megy ,mert kb. 4 eve vagyok bele zugva, soha nem mutatott semmi erzelmet , ha a szemezes nem szamit annak.
2013. jún. 10. 17:58
 12/23 anonim ***** válasza:

még füzetét ... :)


El lehet felejteni.


Legalábbis én úgy elfelejtettem mint a pinty. Szándékosan, mert történt egy két dolog.

Bár vele nem volt testi kapcsolat szerencsére, de akkor is eltudtam felejteni, neki már hamarosan megszületik a kisbabája. De különösebben nem érdekel. Gyerekkori barátok voltunk, együtt nőttünk fel.


Ne izgulj, el fogod te is felejteni Most a hormonok miatt gondolod úgy h még 60 éves korodban is ő fog a fejedben járni. Hidd el, hogy majd idővel jön egy olyan ember akit a világon a legjobban fogsz szeretni és nem fog érdekelni a múltad.

2013. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2013. jún. 10. 18:01
 14/23 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.


Igazából nem értem, hogy hogy lehet valaki szerelmes amikor nem is történt semmi.

Ez csak egy fellángolás. Mindenki átéli ezt. Ha igazán szerelmes leszel, akkor fogod megtapasztalni, hogy milyen is

2013. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
4 éve, ne csináld már :) 9 éves korodban még nem lehetsz szerelmes, ez nem igazi szerelem, talán egy erős barátság lehet majd, vagyis már az valahol. Nyugodj meg, ne rohanj előre!
2013. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
De csak most kezdodott. Es nem vagyunk baratok kulonosebben.
2013. jún. 10. 18:07
 17/23 A kérdező kommentje:
Vagyis olyan 2 eve
2013. jún. 10. 18:10
 18/23 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj, játssz, zenélj, táncolj, kirándulj, barátnőkkel hülyéskedjetek stb. majd ráérsz fiúzni ha 18 leszel.
2013. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
De nem direkt csináltam! Ismerosom 13 eves es csokolozik a profilkepen!
2013. jún. 10. 18:12
 20/23 anonim ***** válasza:

ne kövesd azok példáját akik azt csinálják h a profilképükön csókolóznak.

semmi értelme ilyen hamar a fiúkkal foglalkozni. ha belegondolsz még előtted az élet. legalább 50 éves korodig még van kb 40 év :) a 40 év alatt azt csinálhatsz majd amit szeretnél

2013. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!