Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképp mi az a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképp mi az a szerelem? Honnan tudom hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van olyan fiú aki szóba jöhet de nem vagyok biztos benne. (a lepkéktől és hasonlóktól kérlek kíméljetek, én is olvastam már 100 ilyen könyvet, igazi tapasztalatot osszatok meg ha lehet)

14/L



2013. jan. 7. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Onnan hogy totál idióta vagy!
2013. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez a szóba jöhet dolog teljesenmás. Az ember nem mindenkibe szerelmes aki szóba jöhet.


Azt meg majd érzed ha szerelmes leszel.

2013. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
olyankor pattanások nőnek a fenekeden
2013. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
milyen lepkéktől? :)
2013. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Emberek ***** válasza:
100%

amikor szerelmes vagy, szinte teljesen megváltozol, nem tudsz koncentrálni dolgokra, és nem figyelsz semmire sem, csak a kiszemelted lebeg előtted, csak rajta jár az agyad.. igaz ez nem általános dolog, de ez az én tapasztalatom.

15/f

2013. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "szóba jöhet" úgy értendő, hogy nem bírja eldönteni, milyen érzések fűzik hozzá. Nem egy tudatosan kijelölt potenciális partner, hanem arra nő egyre az esély, hogy a kérdező belehabarodott. Nekem legalábbis így jött le. A kérdés pedig rövid időn belül meg fogja válaszolni önmagát, beszél most a tapasztalat belőlem.
2013. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen úgy értettem utóbbi. tetszik (legalábbis azt hiszem) de nem tudom hogy ez szerelem vagy csak erős szimpatizálás. de köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 7. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudsz koncentrálni dolgokra, mert csak rá gondolsz. Akármilyen szomorú vagy, egyből jó kedved lesz ha meglátod vagy meghallod a hangját. Ha üzenetet küld, visszaolvasod napok múlva is. Amikor nem számít neked mid van, csak az, hogy neki megadj mindent. Ha szomorú, akkor neked is rossz kedved lesz. Ha beteg, bármit megtennél, hogy átvedd a fájdalmait. Féltékeny vagy. Lefekvésnél rá gondolsz utoljára, reggel rá gondolsz elsőnek. Mellette biztonságban érzed magad. stb :)
2013. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 HotChoc ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatok alapján - szinte csak rá gondolsz. Azon kapod magad, hogy már megint nem figyeltél arra amit valaki, vagy akár éppen ő magyaráz, mert azon gondolkodsz, hogy milyen lehet megcsókolni. Ha rád néz, valahogy nem tudod, mit csinálj, ha hozzád szól, már megint valami hülyeséget válaszolsz neki, aztán "Úristen, már megint milyen baromságot mondtam?!" de mégis, ha veled van, az mindennél jobb. Mosolyogsz, mint egy idióta, és szinte egy normális szót nem lehet váltani veled. :)
2013. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Nálam a szerelem- Folyamatos nyomás a tüdőmben, ha hiányzik, reggel arra ébredek, hogy a nevét suttogom, a neve indig rá van írva a kezemre, meg mindenhova..

mióta szerelmes lettem, 4,7-ről 4,1 lett az átlagom.

mindent cikinek tartok a közelében, sosem eszek ha ottvan, mert azt hiszem idiótán nézek ki, este direkt azért nem alszok, hogy még egyszer utoljára elképzeljek róla valamit. Ha neki bármi rossz, én elkezdek könnyezni, ha ő boldog, én is az vagyok. Sosem tudnék rá mérges lenni semmiért sem. Ha rá gondolok, összeszorul a gyomrom és be kell csuknom a szememet, annyira "kiráz a meleg" Nekem ezt jelenti a szerelem:) <3

2013. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!