Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves lányok! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Titeket nem idegesítenek a mostani tini lányok?

Figyelt kérdés
Mutogatják magukat, hogy ők milyen csúnyák, épp ellenkezőleg csak megerősítést várnak akár képen keresztül a neten, vagy a kirívó stílusukkal élőben. P*csagatya, mellkitömés, 20 cm-es magassarkúk, amikben még járni sem tudnak. Így próbálják felkelteni az idősebb fiúk érdeklődését, hogy ők már milyen nagy lányok. Néha már kicsi elkeseredem így 22 éves lány létemre, hogy ezek kipakolják magukat, és mindenki utánuk csorgatja a nyálát, még ha csak bszni is kellenek. Ezek kellenek a férfiaknak? Jó, persze, idősebb korosztályoknál is vannak ilyenek, de a tiniknél mégis csak nagyobb arányban fordulnak elő, mert a férfiak még is csak gondolják, az ilyeneket könnyebb megkapni, mint az idősebbeket. Nőknek képzelik magukat, de valójában nem is azok, szinte még mondhatni kislányok... mint testileg, mint szellemileg. És akkor ilyeneket olvasok hogy "álomnő", ha felrak egy csupasz popsit, meg két nagy kitömött cicit. Lehet persze írni, hogy keserű a szőlő, de ez inkább csak elgondolkodtató dolog, minthogy irigy...
2013. jún. 10. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szánalmat érzek irántuk. Saját magukat járatják le,nem foglalkozom velük. Az idősebb pasik,legalábbis a normálisabbak se akarnak tőlük semmit.
2013. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez így van sajnos! Teszik a nagy nőt az akkorka miniszoknyáikba, h ha lehajolnak kint az egész pcsájuk, aztán mindenki csodálkozik, h ha hírekbe bemondják h tizenéveseket erőszakolnak meg!... Talán nem véletlenül!

A másik meg, h folyton az okosságokat írják ki h a nőket becsülni kell stb., meg jönnek az idézetek, h miért nincs nekem senkim és a legtöbb meg össze vissza hagyja, h a pasik fogdossák őket... Hánynom kell komolyan...

2013. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagyok, de iszonyatosan.


Hiába beszélsz nekik, egyszerűen nem hallgatnak semmire. Miattuk van az, hogy a mai (összes) lányt egy kaptafára húznak. Pedig ez nem igaz.


A legtöbb tiniből hiányzik az erkölcs, a tisztelet és a jómodor, illetve az illem, az engedelmesség.

Nevelésen is múlik, de ami a legnagyobb baj, hogy a közösségek milyen hatással vannak a naív lányokra.

Bár nem vagyok olyan idős én sem, de amikor én kicsi voltam, akkor nem is nagyon volt telefonom, sőt internetem se. Az utca több gyerekeivel voltunk kinn az utcába, játszottunk, beszélgettünk, hülyéskedtünk. Ha anya szólt akkor már mentem is haza. Nem voltam soha és nem is leszek bulizós típus. Értelmetlen, hülyeségnek találom.

Ami a legszebb dolog volt az életemben, hogy megismertem a páromat, akivel lassan 5 éve együtt vagyunk. Én ilyen vagyok, hogy inkább építgetem a jövőmet és nem azon agyalok, hogy mikor melyik buliba menjek. Ezzel nem fecsérelem el az időmet. Nem vágyom rá és nem is fogok, hiába mondják egy páran, hogy majd később fogok járni stb.. stb...

2013. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 18 éves leszek hamarosan és ugyan valóban sok korombeli kiteszi mindenét, amit lehet, de hidd el, az olyanok, mint én, még rosszabbul járnak, mint "ti", mert nektek ott van az idősebb korosztály, minket pedig kiszorítanak a korosztályunkbeli lányok. Pedig nem vagyok csúnya és buta sem.
2013. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jó kérdés, de gondold csak elfordítva te szívesen együtt lennél olyan 'férfival' akinek ezek a kislányok jönnek be??? én nem igazán... szerintem ez sokat elárul egy pasiról, ahogy csorgatja a nyálát a kislányokra... a kislányok meg kirakják magukat, mert erre van igény.
2013. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A legtöbb tiniből hiányzik az erkölcs, a tisztelet és a jómodor, illetve az illem, az engedelmesség."


Ez a huszonéves lányokra éppen annyira igaz, sőt! Ahogy idősödnek a nők többsége egyre hülyébb lesz. Mondjuk az engedelmesség baromság, nekem társ kell és nem szolga.


23F

2013. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Savanyú a szőlő, nem keserű :P


Ezek a csajok egy patront megérnek, de hogy párkapcsolatot épeszű ember nem akar velük kialakítani, az is biztos.

2013. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesítenek, nekem nem is tűnik mindegyik ilyennek, aki meg mégis az olyan kis butácska... Lehet azért sem zavar, mert azok a pasik akik ezekre a lányokra buknak nekem nem tetszenek.
2013. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ez a huszonéves lányokra éppen annyira igaz, sőt! Ahogy idősödnek a nők többsége egyre hülyébb lesz. Mondjuk az engedelmesség baromság, nekem társ kell és nem szolga. "


Lehet, hogy a te közösségeidben ilyenek, és a környezetedben, de az enyémben nem. Nem tudom, miért kell egyből megtámadni.

Az én ismerősi körömben 20 és 25 év körüliék értelmesek, normálisak. Kialakították maguknak a biztos családi háttért, van aki már családban él, rendes állása van, éppenséggel egyetemre jár, más most fog szülni. Azért szerintem itt más a helyzet. Úgy gondolom, hogy nem huszonévesen hülyülnek meg. Ha ilyenekkel találkoztál akkor az egyéni szociális probléma.

Az engedelmességet a szülőkkel szemben értettem. Ha nem tudsz rendesen belelátni abba amit leírtam, akkor nem kell egyből lázadni érte. Ez egy oldal, ahol kinyilváníthatom a véleményem.

2013. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
am. a 3-as voltam
2013. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!