Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Titeket mennyire sokkolt az hogy azt gondoltátok tiniként hogy majd idősebben omlanak értetek a fiatal tinilányok és kiderült hogy mégsem?

Figyelt kérdés
Emlékszem mikor tizenéves voltam másra se vártam csak hogy 20on felül legyekm aztán jött a ledöbbenés, hogy ugyanúgy tesznek rám a fiatal lányok...

2013. máj. 21. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Valamit nagyon rosszul csinálsz akkor, ha húszon évesen nem tudsz megdönteni tizenéves kis csajokat.
2013. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem sokkolt mivel nem gondoltam ezt és nem is vágytam rá
2013. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkolt, mert mindig a korosztálybeli, vagy a kicsit idősebb lányok jöttek be, így 20-on túl sem érdekelnek a tizenévesek...
2013. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én így gondolom, mondván 23évesen tiniként nem érdekel a csajozás.


mondom én ugyanígy nézek ki most, mint 6éve, és majd 33évesen fog eljönni az időm amikor 20nak nézek ki :D

2013. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem sokkolt annyira. Pár csajt ágyba tudtam vinni, szex terén megvolt minden, ami "érdekelt", amit ki akartam próbálni, volt hosszabb távú és rövidtávú kapcsi is. Mostmár hogy megnősültem, nem érdekel az egész kérdéskör, jobban belegondolva még lehet, hogy zavarna is, ha folyton koptatnom kéne lefele a csajokat, így legalább nincs kísértés.
2013. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az életben vannak sokkolóbb dolgok is, de irigylem a problémáidat.
2013. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
el kell csábítani őket, meg ki kell gyúrni magad bro :D
2013. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Amado atya ***** válasza:

Nem sokkolt (bár nem huszonéves vagyok, hanem túl a 4. X-en is), mert olyan fiatal koromban a 30-40 köztiek omlottak utánam, amit ki is használtam. :)

Most omlan(án)ak utánam a huszonéves lányok, de a fene vesződjön velük.

2013. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Amado atya ***** válasza:
Helyesbítve: "Huszonéves és fiatalabb"
2013. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindig is az idősebb nők tetszettek, úgyhogy leszartam/leszarom a tinilányokat.
2013. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!