Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nők! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nők! Ti mit gondoltok a rendőrökről, minden téren? Csak őszintén

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 13:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Én rendőr szeretnék lenni. Tisztelem őket, bár sok rendőrt nem ismerek. Nyilván vannak jó és rossz rendőrök is mint minden más szakmában, de úgy gondolom, hogy az embereknek nagyobb tisztelettel kéne feléjük fordulni. Elvégre a rendőr azért rendőr, hogy megvédje a többi embert. Ezek után tisztelet járna nekik...

17/L

2013. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Én beindulok tőlük.. na nem mindegyiktől, de a fiatal jóképű rendőröktől, nagyon... Imádom az uniformisos férfiakat.. olyan 30ig.. l/16
2013. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

nekem semlegesek..

mondjuk neha eljatszom a gondolattal, hogy egy helyes, fiatal rendor megallit es leteper a hatso ulesen...

19/L

2013. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Nem mondanék róluk semmit, mert az negatív általánosítás lenne. Van ilyen is, olyan is. Viszont a fiatal, izmos, egyenruhás rendőrpasikat mindig megbámulom... ja legtöbbnek van kiállása, jó rájuk nézni, szexik :D

21l

2013. aug. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szerintem irtó helyesek, édesek meg szexisek az egyenruhájukban :D Megha sportosak :D és nem öntelt f..zok :D Voltam már 1ütt rendőrrel nemcsak a gumibotja volt kemény :D

L/24

2013. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!