Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy pasi csak hideg évszakban hord alsót?

Figyelt kérdés
Izgató, ha a barátotokról tudjátok, hogy nincs rajta? Esetleg tetszik, ha egy idegenen észreveszitek, hogy nincs rajta alsó? Egyáltalán megnézitek a pasik intim zónáját buszon, utcán, stb.?

2013. jún. 11. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, megnézem az "intim zónáját", de mivel nem tartom higiénikusnak, hogy nem hord alsót, ezért izgatónak sem találom.
2013. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgató a p.öcsfolt a farmerján...(nem, nem izgató)
2013. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy a higiénia fog elsőnek előjönni, de mondjuk aki nem hord alsót, az igényes esetben egy napig hordja a farmerét, pisilésnél használ wc-papírt, nedves törlőt, ahogy nagy dolognál is, de alapesetben vízzel-szappannal fertőtlenít
2013. jún. 11. 13:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

az alsót nem véletlen találták fel.

Nekem abban nincs izgató, hogy nem hord alsót. Inkább sajnálom. Egyik szaktársam egyik reggel annyira sietett be órára, hogy egész nap csak farmerban rohangált (tetejében csőfarmer) és nap végére mivel én laktam legközelebb az egyetemhez, hozzám jött a feldagadt heréit kenegetni a kenőcsömmel. (nem volt valami szép látvány :/)

2013. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

# 2

milyen p.csfolt?

2013. jún. 11. 13:03
 6/12 anonim ***** válasza:
nem szoktam nézni,ha nagy ritkán odanézek és lentebb van a nadrágja undorítónak tartom hogy ott virít ki a segge főleg ha szőrös,nem izgató,azt meg szeretem látni ahogy a páromon feszül a boxer
2013. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4


Ha olyan szűk gatyát hord, ami nyomorgatja a heréit, alsóban is nyomorgatja.

2013. jún. 11. 13:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Bármit irkálsz, ez egyáltalán nem jön be egyik lánynak sem. Max. egy meleg férfinek.
2013. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt tudtad, hogy a skót-szoknyát hagyományosan alsógatya nélkül kell viselni? Hát az még szexibb. Vagy kiábrándítóbb. A tekintetet pedig csak akkor vonzza a férfi szerelvénye, ha a tulajdonosa is vonzó.
2013. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

# 8


Bocs, csak behozok érveket és szempontokat.

Amúgy beszéltél a világ összes lányával ez ügyben, illetve melegekkel is?

2013. jún. 11. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!