Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyvből meg lehet tanulni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvből meg lehet tanulni, hogyan, hol érintsem meg a nőket, fokozatosan, hogy eljussak vele a szexig mihamarabb?

Figyelt kérdés
Életemben mindig a "barát zónába" estem, vagy éppen le se sz@rtak a nők. Többé kevésbé az volt az oka, hogy nem érintettem meg őket, mert nem mertem. Viszont nem tudom, hogy hogy kell, mert kézfogáson, puszin kívül nem értem még nőhöz:( 18f

2013. jún. 11. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Már maga az elképzelés is rossz...


Tudod az úgy van, hogy az ember lányának megtetszik egy srác, ismerkednek, flörtölgetnek, aztán elmennek randira.

Ott fogják egymást megérintgetni.

Szépen szerelembe esnek, mélyrehatóbban ismerkednek meg testileg-lelkileg, míg egy alkalommal a tapi-smaci parti átcsap du.gásba.


Te meg fordítva ülsz a lovon.

Keresel a csajon valami kapcsolót, amit felpöccintesz, és dugóautómatává változik.


Azért vagy a barát zónában, mert nem vesznek a csajok férfi számba. Nem flörtölsz (ezt gyk. szóban kell...), nem olyan a kisugárzásod, nem mutatod ki a csajnak, hogy bejön neked, és nem hajtasz rá. Nem puhatolod ki, tetszel-e neki, van-e pasija, és nem hívod el randira.

2013. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerinted könyvből meg lehet tanulni horgászni, vezetni, főzni, internetezni? Nem. Idő meg gyakorlat. Jah, és bátorság.
2013. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, de gyakorlatot honnan merítsek? Ha egyszer nem tudom mit kéne csinálni.
2013. jún. 11. 15:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg randi előtt a flörtölés időszakban is illik a csajt tapizni persze mértékkel. Ez nem megy, Randin már könnyű.
2013. jún. 11. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennek jönnie kell magától. Én ha mondok valamit egy lánynak van hogy a vállára rakom a kezem vagy a derekára egy idő után természetesnek vette és ők is átvették :D Ilyenkor már nyugodtan hozzáérhetsz ,vagy ha unatkoztok és pl üldögéltek nyugodtan csesztetheted a haját vagy akármi,a lányok oezt szeretik :D
2013. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem az utóbbi hozzászólásod.
2013. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert ki lett törölve a cenzúra által amire reagáltam, meg aztán a válaszom is.
2013. jún. 11. 15:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Könyvből? Jó ég. :D Ez jön magától. Én ugyanígy voltam csak lány vagyok, fogalmam nem volt, mi lesz velem ha majd csókolózni kell, meg előjáték, meg főleg ha szexre kerül a sor... Pasimnak ugyanígy nem volt senkije előttem, egyikünk se jutott el még csókig se előtte. Aztán végül olyan gyönyörűen jöttek a dolgok ösztönösen.. soha nem bénáztunk, pedig két szűz került össze, egyikünknek se volt gyakorlata :D

El se tudom képzelni ezt hogy lehetne könyvből megtanulni... Ha olyan a helyzet, hagyatkozz az ösztöneidre, és adják majd magukat a dolgok.

2013. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"randi előtt a flörtölés időszakban is illik a csajt tapizni persze mértékkel"

Ezzel óvatosan, én nem bírtam/bírom elviselni, ha hozzám érnek, egyszerűen zavar, akármilyen mértékkel csinálják, már attól is a hideg kiráz, ha valaki a karomat simítja végig. :D Mikor már szerelmes voltam a barátomba, akkor jött a csók, akkor jöttünk össze, és csak utána volt ölelés meg kézfogás meg hasonlók :D Hiszem, hogy nem csak én vagyok ilyen elcseszett távolságtartó, szóval nagyon fokozatosan kezdd tapizni a lányt. :D

2013. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nem adják maguktól! Akkor már annyi nőm lett volna, hogy megszámolni se tudnám. Az ösztönöm az hajt...
2013. jún. 11. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!