Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom őt, már nyolc éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom őt, már nyolc éve imádom. De nem tudom hogyan mutassam ezt meg neki fokozatosan. Ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj kicsit erről.

Lehet én vagyok a hülye, de nem értek mindent.

8 éve szerelmes vagy valakibe? És most szeretnéd elmondani neki?

2011. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó furin hangzik, de ez egy olyan szerelem, hogy alegjobb barátom volt de rájöttem hogy szeretem...
2011. nov. 9. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit, de nem baj. :)

Értem én.

És, hogy látod? Talán nála is átalakult a barátság szerelembe?

Hát én azt tenném a helyedbe, hogy elhívnám, és megmondanám neki, hogy egy komoly dologról szeretnék vele beszélni, és megmondanám neki, hogy mennyire fontos volt mindig is, de most másképp lett fontos... és elmondanám, hogy szeretem.

Viszont ha úgy látod, hogy neki más tetszik, vagy tuti, hogy nem lenne esélyed, akkor nem áldoznám fel a barátságot a helyedbe....

2011. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!