Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok: azt aki jól néz ki de semmi közös nincs bennetek vagy azt akivel mindenben egyet értetek de nem olyan szép mint az előző?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
amelyikkel jobban érzem magam... Ha van téma máris jobban oda tudok rá figyelni és lehet hogy neked csunya de nekem meg szép az illetö :)
2013. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2.
2013. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyik sem! tovább keresgélnék
2013. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőt egy kalandra, másodikat meg valószínűleg inkább barátnak, havernak. Kapcsolatra mindig olyat választottam, akibe beleszerettem.
2013. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2.

Pl. az en baratom sokak szerint csunya es nem helyes,de nekem pont jo es legalabb van kozos temank,van mirol beszelnunk.

1 ev es 7 honapja egyutt*-* <3

2013. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utóbbit. Az, hogy nem olyan szép, mint az első, nem jelenti azt, hogy nem szimpatikus külsőre.
2013. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha mindenben egyetértünk az nagyon idegesítő. Inkább azt mondanám, hogy van témánk, közös érdeklődésünk.
2013. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elsőt dugásra, a másodikat barátságnak...

Mindkettőnek meg kell lennie egy kapcsolathoz! :)

2013. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!