Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami egyszer?

Figyelt kérdés

Én 18 éves fiú vagyok aki bele szeretett egy 15 éves lányba.

A Történet ott kezdődik hogy meg ismertem egy 15 éves meg 16 éves lányt.Ennek kb 1 éve már.

Nagyon jó barátaim lettek és sokszor vagyok velük mikor tudunk együtt töltünk időt.

Sokszor négyesben vagyunk a két lényén meg haverom.

De voltam már velük külön külön is így sétálni vagy szórakozni.A két lányra gondolok.

A 16 évest nagyon szeretem mint barátot de a 15 évesbe nagyon beleszerettem nem tudok úgy nézni rá mint barát.

Mert többet érzek iránta.

Amit már régen is a tudtára adtam.De ő csak annyit válaszolt. "Tudod az a baj hogy csak barátként szeretlek"

Ezek után is sok mindent történt azóta még jobb barátok lettünk és el mondja akár a legféltettebb titkai-t is.

Ugye mivel én szeretem nagyon is de el mondta nekem hogy van egy 25 éves barátja a lány 15 éves persze én fel is háborodtam rajta hogy hogy tud ekkora baromságot csinálni.

Ráadásul a 25 éves csávó egy utolsó szar alak mert egy alkoholista meg had ne soroljam még ki kezd minden kis lánnyal pedofil... 15 évesnek a barátnőjével is ki kezdett ki kezdett a főnöke 14 éves lányával is.És csak kihasználja őt.Miután ezeket meg tudtam Rengeteget veszekedtem vele de nem csak én hanem a legjobb barátnője is hogy hogy szakítson a 25 éves csávóval mert vele nem lesz jövője. (+ a fickónak még gyereke se lehet de nem ez a lényeg most)

Nah addig mondtam neki míg egy nap azt mondta hogy szakított vele ekkor örültem h talán meg jött az esze.

Ezek után össze jött egy 16 évessel.Egy régi barátja.

De nekem mondta hogy nem szereti a 16 éves mert ő még mindig a 25 évesbe szerelmes. Mondtam neki hogy akkor ne járjon senkivel se adjon magának időt hogy elfelejtse ezt az egészet.

Egy idő múlva sikerült meg győznöm megint és ki dobta a 16 évest is.De ezek után el mondta hogy miközben járt a 16

évessel járt a 25 évessel is titokban mert nem tudta ki dobni.Ekkor nagyon csúnyán össze vesztünk Mert át vert de nem csak engem hanem a legjobb barátnőjét is. mert azt mondta hogy már nincsen vele együtt.

hetekig egymáshoz sem szóltunk.De mivel szeretem meg bocsátottam neki mert nem tudok rá haragudni és meg ígérte hogy kidobja.Mondtam neki válaszon vagy ő és rontsa el az életét vagy mi a barátai.Azt mondta minek választ és meg ígérte hogy nem fog vele többet "úgy" foglalkozni a 25 évessel csak a barátja lesz.

Így meg békéltünk vele.De azóta is sok olyan dolog történt ami kételyeket ébreszt bennem és a barátnőjében is.

Múltkor is mit csinált elkérte a barátnője mobilját a buliba azzal hogy fel hívja az édesanyát erre kiderült hogy fel hívta a 25 éves csávót.Mikor mondtam neki hogy tudjuk h nem az anyát hívta fel még akkor is le tagadta vagy 5x utána be vallotta hogy őt hívta de megint ki talált valami magyarázatot.Amit tudom h nem igaz.

Meg titokban még járkál hozzá és hívogálja a lány is a 25 évest.Meg mikor el ment előttünk a csávó úgy nézte a lány hogy majd ki esett a szeme. Ebből nekem az jön le hogy még mindig együtt van vele :'( Kezdek bele fáradni hogy folyton hazudgál nekünk.Miközben azt mondja hogy nagyon szeret minket mint barát.Félek hogy átver megint. És én azt már nem tudnám neki meg bocsátani.

Vissza térve rám nekem azt mondta barátként szeret.

De én többet érzek iránta és van az a köz mondás is "Nincs fiú lány barátság ha az egyik többet érez" És kezdem el hinni hogy ez tényleg így van.

De nem akarom fel adni mert ahhoz már túlságosan is bele szeretem.Kedveskedek neki meg mikor együtt vagyunk is nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában.Vettem már neki múltkor is egy kar kötőt is.Amit még az nap el is vidtem neki mikor meg vettem.El mentem hozzá el kezdtünk beszélgetni nekem az volt ugye a tervem hogy ha oda adom neki a karkötőt akkor meg is puszilom.De mikor oda adtam neki annyira zavarba jöttem meg ő is annyira zavarban volt

hogy nem mertem meg puszilni.Ezt meg is írtam neki facen az írta ő is nagyon zavarban volt pedig gondolt ő is a puszira de nem merte. De majd meg kapom. Azóta meg is kaptam :) Voltak ilyen esetek mikor meg kért menjek el vele virágot venni az édesanyának születésnapjára el mentem vele.Mutatott egy virágot kakas taréjt. amit mondta hogy nagyon tetszik neki és szereti csak most nincs pénze hogy vegyen.Gondolkodás nélkül Vettem neki egyet és nagyon örült is neki.Akkor volt még egy olyan eset is mikor a 25 éves csávó olyanokat terjesztett a lányról hogy így nem szűz már meg stb... mert már rég lefeküdtek(erre oszt büszke lehet 25 éves fejjel ki kezdeni egy 15 évessel gratulálok neki hozzá pedofil.).Meg ilyenek.Mikor ezt meg tudtam egyből meg beszéltem vele egy találkozót hogy el mondjam neki mi történt.Ekkor annyira ideges lett hogy már a keze is remegett persze mondta hogy ez nem igaz és be látta legalábbis azt mondta hogy nem fog foglalkozni vele mert így bánik vele.Mondtam neki mint már százszor is akár

hogy ő nem ilyet érdemel ő ennél jobbat érdemel aki tényleg szereti és nem okozna neki csalódást.Annyit mondott igen tudom.Ez után el köszönt mondta h menjek mert beszélni akar a fickóval ki adja a szűrét.Felhívja.

Úgy szoktunk köszöni egymásnak hogy öklözünk egyet.De ekkor mikor el köszönt "öklöztünk" és hátat fordítottam neki a nevemen szólított vissza néztem rá mosolygott rám és ki tárta a kezét hogy öleljem meg :) egyből oda is mentem mikor át ölelt arcomra egy puszit lopott :)

annyit mondtam neki hogy ne csináld ezt magaddal mert én ebbe belehalok.Meg ígérte hogy nem foglalkozik vele többet szívére tette az egyik kezét másikat meg magasba emelte.

Ekkor Jó szorosan át öleltem és még a könnyem is ki csordult.Csak mosolygott rajta.Sokszor van olyan is meg fogom a két kezét és csak nézzük egymást mosolyog rám nah akkor nagyon aranyos :D az a tekintette nekem olyan mint a legboldogabb perc.

Én midig próbálok mellette állni történjen rossz vagy jó dolog. Segíteni fogok neki mert mindennél fontosabb nekem nagyon szeretem soha nem szeretem még ennyire senkit.

Nem tudom talán egy nap rá jön arra hogy mennyit jelent nekem ő ? és kaphatok tőle egy esélyt? a boldogságra

mivel még most a 25 éves szereti tudom jól ...

És addig esélyem sincs. De rengeteget hallok olyat hogy barátságból sokszor lesz szerelem.Nem tudom ez mennyire igaz.

Már lassan több mint egy fél éve el mondtam neki hogy hogy érzek iránta és nap mint nap szinte el is mondom neki hogy szeretem de nagyon.Én már nem tudnék nélküle meg lenni állandóan ő jár a fejemben csak ő rá gondolok.Udvarolok neki kedveskedek és segítem ha bajban van vagy tanácsot adok neki.

Szerintetek lehet belőle valami ? vagy felejtsem el amit sajnos nem tudok meg tenni.



2013. jún. 11. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, öreg, én nem olvastam végig, de ha 15 évesen ilyen szöveget nyomsz le, ott tuti valami nem klappol. Aki végigolvassa, vendégem egy koktélra (persze ha nő az illető, a szőrös fickókat meghagyom a kedves Emeséknek.)
2013. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/ elég brutál történet de csak így kerek és így lehet meg érteni mit is élek át valójában.És még röviden is fogalmaztam bár meg kösszöném ha valaki végig olvasná és adna választ a kérdésemre :)
2013. jún. 11. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszóval: NEM!

Személyes tapasztalat (kicsit hasonló csak velem egy korú lánnyal, de ez mind1) az ilyen jellegű sóvárgással csak magadat sz*patod. Próbáld meg elfelejteni, ez a saját érdeked!

2013. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én végigolvastam,de nem tudok rá semmit biztosan mondani,csak annyit hogy lehet
2013. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De semmi féle képpen ne add fel!
2013. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!