Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van egyre több ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több ilyen öntelt, materialista lány, akit csak a pénz érdekel?

Figyelt kérdés

Tetszett nekem egy lány. De kiderült, hogy ő nem hozzám való és nem is akar engem. Az nem tetszett benne, hogy megkérdezte, milyen telefonom van. Egy régi sony erricsonom van, amivel csak telefonálni lehet, másra nem igazán használható (nem érintőképernyős). Erre nagyon csalódott lett. Miért, ha egy méregdrága iPhone-om van, azzal többet érek neki?

Meg rájöttem, hogy nagyon! gazdag. És mindig öntelt, kihívó képeket tesz fel magáról facere.


2013. jún. 12. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Mindig is voltak ilyenek. Nem nagyon érdemes ezzel foglalkozni, maradjanak csak maguknak, úgy is találnak bőven olyat aki megérti őket.
2013. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet neki ez volt a beugró :)
2013. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Es csak egy a szazbol fiubol is van ilyen nem kell altalanositani
2013. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Materialista? Én inkább luxuskur.vának mondanám.
2013. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapból nem kell ismerkedni ilyen általad leírt tulajdonságú lányokkal...
2013. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de az volt a becsapó, hogy szép és kedves volt - eleinte.
2013. jún. 12. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kevered a lányokat és a pénzéhes k*vákat

vannak kedves lányok akik sz*rnak arra hogy milyen mobilod van,de ők általában "mások" és a pasiknak már alig kell olyan lány aki nem pirított r*banc vagy aki másképp öltözködik,szépen magyarázzátok hogy milyen lányok kellenek nektek de mégis csak a t-rex kezű p*csákkal sétálgattok úgyhogy a normális lányok is inkább más típusú pasit keresnek:)

ha nem lenne igény az önző p*csákra nem is lennének,de ameddig a pasik rohannak hozzájuk addig tök jól elvannak

2013. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

t rex kezűűűű :DDDD


te meg keress szegényebb lány vagy értelemeset ne ilyen pénzéhes ge-cit.:D

2013. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Hogy én miért nem vagyok meglepődve,kérdező...


Az a baj, ha egy lány már kinéz valahogy, akkor egyből jogot formál arra, hogy a pasi finanszírozza őt, mert beképzelt, öntelt. És sajnos mostanában ez a leggyakoribb, a legjellemzőbb.

A magyarázat egyszerű: miért érje be egy csóró pasival ha kaphat kőgazdagot is? Naná hogy az összes a gazdagpasit fogja választani....undorító.

2013. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Hogy én miért nem vagyok meglepődve,kérdező...


Az a baj, ha egy lány már kinéz valahogy, akkor egyből jogot formál arra, hogy a pasi finanszírozza őt, mert beképzelt, öntelt. És sajnos mostanában ez a leggyakoribb, a legjellemzőbb.

A magyarázat egyszerű: miért érje be egy csóró pasival ha kaphat kőgazdagot is? Naná hogy az összes a gazdagpasit fogja választani....undorító."


Ezt úgy mondod, mintha több százezer szingli Jason Statham klón száguldozna az utcákon a Ferrarijukkal. És mindössze az a tíz srác siránkozna itt, akiknek csak Opel jutott... Attól még hogy van pár éretlen, lelki sérült lány aki így viselkedik, nem kell általánosítani mert vannak még igazi nők. :) Engem speciel nem zavar, hogy vannak akik jobban megfelelnek ezeknek a lányoknak, mivel én nem akarok nekik megfelelni - mivel nem kellenek! Ennyi.

2013. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!