Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van egyre több ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több ilyen öntelt, materialista lány, akit csak a pénz érdekel?

Figyelt kérdés

Tetszett nekem egy lány. De kiderült, hogy ő nem hozzám való és nem is akar engem. Az nem tetszett benne, hogy megkérdezte, milyen telefonom van. Egy régi sony erricsonom van, amivel csak telefonálni lehet, másra nem igazán használható (nem érintőképernyős). Erre nagyon csalódott lett. Miért, ha egy méregdrága iPhone-om van, azzal többet érek neki?

Meg rájöttem, hogy nagyon! gazdag. És mindig öntelt, kihívó képeket tesz fel magáról facere.


2013. jún. 12. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Érthető jól néz ki=erre sok pénz kell:ruhák,edzőterem,olyan ételek.

Én csak tudom,pasiként nagyon sok tud elmenni sportra,kajára,és jó minőségű ruhákra,ezt sajnos 150 nettóból nem tudod finanszírozni.

Nem pénzéhesség ez hanem ösztön egy jó csajban nagyon erős az ösztön és olyat választ aki bőséges erőforrásokkal rendelkezik ergó sok pénzzel plusz ez meg azzal.

2014. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!