Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a fiú szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés
sokszor mondta már hogy szép vagyok,facebookon is és személyesen is.már többször karolt át úgy mintha megölelne és múltkor amikor találkoztunk azt mondta csak akkor nem követ tovább ha megölelem.az osztály társai mindig mutogatnak rám és kiabálják hogy én vagyok a csaja.ha meglát elpirul és nevet és észrevettem hogy sokszor figyel engem szünetben.szerelmes belém?

2013. jún. 12. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínű, hogy igen :)
2013. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagy eséllyel igen
2013. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, minimum tetszel neki.
2013. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak kanos. Ilyen cseles módon akar a bugyidba mászni.
2013. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy ő biztos ilyen kis perverz és azt mondta hogy ő tud szeretni meg minden.meg nem tűnt olyannak.
2013. jún. 12. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a mai fiataloknál nem lehet tudni sosem.
2013. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem,csak terhes és felborult a hormonháztartása.:D
2013. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

bevallotta hogy szerelmes belém :DD

téma lezárva :P

2013. jún. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!