Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus/biszex lehet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lehet ez a lány? Lányok, ti így viselkedtek egy lánnyal, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja gyakornokként kezdtem egy ügynökségnél, ahova nagy álmom volt bekerülni, a felvételkor ott volt egy csaj, aki regisztrált engem, meg asszisztált, ő már ott dolgozik 1-2 éve. Már akkor is feltűnően nézett, meg rám volt kattanva, de hát az ember nyilván nem gondol semmire ilyenkor. Aztán együtt kezdtünk dolgozni és elég érdekesen viselkedik. Másokkal nem is foglalkozik egyáltalán, mindig velem akar lenni, feltűnően kedves, de nem olyan normál szinten, mikor egy ember szimplán kedves a másikkal, hanem nagyon furát érzek..valami mögöttes szándékot. Nem nagyon tudom elmagyarázni, de ahogy beszél, meg néz mindig arra késztet, hogy gondolkodjak, vajon mit akar, miért ilyen? Mindig velem foglalkozik, lemond tök személyes programokat, hogy elkísérjen valahova vagy akármi. Mikor rákérdeztem egy alkalommal viccesen, hátulról irányítva a kérdést, hogy "figyelj, nem kell ám engem mindig a hülyeségeimmel törődnöd, biztos neked is megvan a saját életed, nem?" akkor is annyit válaszolt mosolyogva, hogy az nem olyan fontos.

Nem nagyon tudom hova tenni a dolgot, eléggé fura tényleg és kicsit nyomasztó is. Nem idegesít vagy ilyesmi, nem az az okoskodó irritáló 0 életű lánytípus, nyugodt és erős, csak mindig olyan rossz érzésem lesz, mikor velem van, mert nem tudom, hogy miért ilyen fura. Alig mond valamit magáról, mindig rólam kérdezget. Már az futott végig az agyamon, hogy lehet, bejövök neki. Főleg leszbikus lányoktól kérdezném, hogy ti viselkednétek így egy lánnyal?



2013. jún. 12. 15:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleg egyertelmu, hogy bejossz neki.
2013. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ennyire rámenős, szóval biztos nem viselkednék úgy, mint ő... Viszont a leírás alapján simán lehet, hogy bejössz neki és azért viselkedik így... hisz úgy tűnik ő azért bátrabb ilyen téren.


Igazából biztosra nem mondanék azért semmit, de amiket írtál abból ítélve nagyon könnyen elképzelhető a dolog. Szerintem ha ez zavar téged, akkor fel kéne hoznod valahogy a témát úgy, hogy ne tudja elhessegetni egy "az nem annyira fontos" kitérő válasszal, hanem válaszolnia kelljen rá, hogy miért ilyen.

Neki is jobb lesz, ha megtudja, hogy nem vagy kapható a dologra (már ha így van) és nem hajt feleslegesen. Persze fájni fog neki, ha már kötődik hozzád... de legalább tudja majd.


18/L(eszbikus)

2013. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem akarok rákérdezni, meg felhozni ilyesmit, mert még annyira nem ismerem..bár nagyon bizalmaskodó, de róla meg semmit nem lehet tudni szinte azon kívül, hogy hány éves, hol lakik, mit csinál. Nem akarok feszültséget emiatt, elég kellemetlen helyzet..
2013. jún. 12. 16:29
 4/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor mégis mit akarsz? Ha nem teszel semmit, akkor pont úgy fog minden menni tovább, mint eddig.
2013. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mármint ha "olyasmi" szándékai vannak, abból nem akarok semmi konfliktust, de rákérdezni meg nem fogok, azért ez elég ciki lenne, főleg ha nem is igaz.
2013. jún. 12. 16:57
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

úristen....én is leszbikus vagyok de ilyet soha nem csinálnék...:D

de amúgy igen, úgy tűnik, hogy bejössz neki

amúgy én lehet, hogy rákérdeznék a helyedben legalább poénból, ha van rá alkalom, hogy ennyire tetszem? :D

Vagy valami hasonlót...vagy megkérdezheted, hogy miért kedvel ennyire

19/L

2013. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát, muszáj lesz megkérdeznem, hogy miért kedvel ennyire, de valami nem túl feltűnő köntösben, odaillő helyzetben. Ma elvileg találkozunk, lehet, hogy valahogy felhozom majd és majd leírom, mit mondott.
2013. jún. 12. 18:01
 8/24 anonim ***** válasza:
köszi :D most már kíváncsi vagyok :)
2013. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A tisztázásra a legegyszerűbb mód, hogyha elkezdesz áradozni a fiúkról és a tudtára adod szépen nyomatékosan, hogy te a fiúkat szereted :) én ebből rögtön értenék :)
2013. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Na, hát találkoztunk és megkérdeztem, hogy ő mit szűrt le eddig rólam, milyen lánynak tart. Azt válaszolta, hogy érzi, hogy különleges vagyok és ő mindig az ilyen emberek társaságát kedveli. Erre visszakérdeztem, hogy miért gondolod, hogy különleges lennék? Aztán mondta, hogy mert erős kisugárzásom van. Aztán abbamaradt a téma erről, nem tudom, hogy mit gondoljak..
2013. jún. 12. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!