Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus/biszex lehet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lehet ez a lány? Lányok, ti így viselkedtek egy lánnyal, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja gyakornokként kezdtem egy ügynökségnél, ahova nagy álmom volt bekerülni, a felvételkor ott volt egy csaj, aki regisztrált engem, meg asszisztált, ő már ott dolgozik 1-2 éve. Már akkor is feltűnően nézett, meg rám volt kattanva, de hát az ember nyilván nem gondol semmire ilyenkor. Aztán együtt kezdtünk dolgozni és elég érdekesen viselkedik. Másokkal nem is foglalkozik egyáltalán, mindig velem akar lenni, feltűnően kedves, de nem olyan normál szinten, mikor egy ember szimplán kedves a másikkal, hanem nagyon furát érzek..valami mögöttes szándékot. Nem nagyon tudom elmagyarázni, de ahogy beszél, meg néz mindig arra késztet, hogy gondolkodjak, vajon mit akar, miért ilyen? Mindig velem foglalkozik, lemond tök személyes programokat, hogy elkísérjen valahova vagy akármi. Mikor rákérdeztem egy alkalommal viccesen, hátulról irányítva a kérdést, hogy "figyelj, nem kell ám engem mindig a hülyeségeimmel törődnöd, biztos neked is megvan a saját életed, nem?" akkor is annyit válaszolt mosolyogva, hogy az nem olyan fontos.

Nem nagyon tudom hova tenni a dolgot, eléggé fura tényleg és kicsit nyomasztó is. Nem idegesít vagy ilyesmi, nem az az okoskodó irritáló 0 életű lánytípus, nyugodt és erős, csak mindig olyan rossz érzésem lesz, mikor velem van, mert nem tudom, hogy miért ilyen fura. Alig mond valamit magáról, mindig rólam kérdezget. Már az futott végig az agyamon, hogy lehet, bejövök neki. Főleg leszbikus lányoktól kérdezném, hogy ti viselkednétek így egy lánnyal?



2013. jún. 12. 15:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék. Hogyan bizonyosodott be? :)
2013. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
És mi lesz most? :)
2013. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Céges rendezvényen voltunk, igazgatta a hajamat aztán le akart kapni.. gondolom azért volt bátorsága, mert előtte jól elröhögcséltünk nagyon hülyén éreztem magam, de elvicceltem a dolgot, hogy senkinek se legyen gáz, pedig rendesen kiakadtam és ahogy láttam, neki is ciki volt, hogy elhúztam magam..

Semmi nem lesz, én nem vonzódom a csajokhoz és bánt, hogy ilyen szándékkal közeledett, nem őszintén. Mindenesetre nem akarok vele konfliktust, csak kellemetlen helyzetbe hozott.

2013. jún. 29. 11:58
 24/24 anonim ***** válasza:
Néha szükség van szembesítésre. Nem mindig az a legjobb megoldás, ha nyelünk. Meg kéne neki mondanod, amit ide írtál.
2013. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!