Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác, akinek barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác, akinek barátnője van, miért nyomul más lányra, aztán meg bunkón táncol vissza?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit fél éve ismerek és olyanokat mond, hogy gyönyörű vagyok, szeretne velem lenni, szereti a személyiségemet, állandóan romantikus szövegekkel bombázott. Nekem nem tetszett sem a srác, sem az, hogy barátnője van és úgy nyomul, szerintem ez gerinctelen. De ami pedig megalázó és bántó számomra, hogy többször eljátszotta ezt a nyomulós, félreérthetetlen dolgot, majd egyszer csak olyanokat mondott mindegyik után, hogy " nekem barátnőm van, szóval nem akarok tőled semmit", "nem beszélgetek, mert a barátnőmmel vagyok".

Én sosem adtam neki olyan jelet, hogy bejönne, sőt, mikor nyomult, mindig leállítottam. Akkor miért bánik úgy velem, mint valami ringyóval? Ez nagyon rosszul esik.


2013. jún. 12. 18:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint nem az a baj, hogy azt mondja, nem akar tőlem semmit, mert barátnője van, hanem hogy előtte tök szánalmas módon fut utánam, én meg mondom, hogy ez nem valami helyes és aztán úgy beszél velem, mintha én másztam volna rá és megaláz.
2013. jún. 12. 18:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert egy p*cs!Az ilyeneket még arra sem kell méltatni,hogy egyáltalán szóba álljál vele!Csinálj úgy mint aki nem is létezik!
2013. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!