Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon eszébe jutok még, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon eszébe jutok még, vagy már elfelejthette?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nekem már olyan 6 hónapja tetszik.

Eddig csak futólag beszéltünk egymással pár szót, de még a nevét sem tudtam neki, és ő sem az enyémet.

Múlthét elején volt alkalmam beszélgetni vele, és úgy tűnt, mint aki észrevett, mint nőt.

Bemutatkozott, aztán megkérdezte a nevemet, és ahogy megmondtam, egyből megdicsérte, hogy milyen szép nevem van, és megkérdezte, hogy mostanában lesz-e a névnapom, mert akkor elmehetnénk, és 'megünnepelhetnénk' egy kávéval, vagy teával, amit szeretnék.

Mondtam, hogy nem mostanában lesz, de azért köszönöm a meghívást, és eltereltem a szót másfelé.

Aztán a beszélgetésünk alatt többször is felhozta ezt a kávézós témát, de nem is értem magamat, hogy miért, de hárítottam, és úgy bánom...

Valamiért akkor, ott, abban a pillanatban féltem igent mondani, pedig mindennél jobban szerettem volna, és féltem, hogyha igent is mondok, netán visszakozik.

Szóval ajjj... nehéz helyzet nagyon.

Azóta nem láttam, nem tudom, hogy mikor futunk össze legközelebb.

Szerintetek elhívna még egyszer?

Vagy nem fog, mert úgy gondolja, úgyis visszautasítom?


Jajjj, olyan rossz érzés...



2013. jún. 12. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ezt lehetett volna jobban is, ebben igazad van.

nem vagytok esetleg ismerősök valamelyik közösségi oldalon? kedvelhetnéd a bejegyzéseit, talán akkor megint érdeklődik. vagy, ha esetleg legközelebb találkoztok, akkor próbáld meg te felhozni azt a kávét:)

sok sikert!:)

2013. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most már neked kell elhívnod kávézni. Egy igazi férfi, nem kopogtat olyan ajtón, kétszer, ahol nem engedik be.
2013. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel te. Örülni fog neki.
2013. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!