Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mégis miért mondta? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis miért mondta? Vagy hogy jutott ilyen az eszébe?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba vagyok egy fiúval és többet is érzek iránta mint barátság. De ő foglalt. Viszont azt mondta , hogy ha mind2en egyedül leszünk egy ideje akk megpróbálhatnánk együtt. Most ez hogy jött neki?
2013. jan. 19. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
mert így gondolta
2013. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez duma, egyszerűen le akar rázni..ne dőlj be neki. Valószínűleg a pasiba többet gondolsz bele, mint ami.
2013. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez miért jelenti azt? én nem értem , meg azt am tudom hogy tetszek neki
2013. jan. 19. 23:32
 4/5 anonim ***** válasza:

3


Mert ha valóban tetszel egy pasinak és vonzódik hozzád, az egyszerűen képtelen elengedni téged, mert kellesz neki.

Nálunk nőknél ez másképpen van, mert olyankor mi elmenekülünk, ha valaki tényleg olyan amilyenre vártál.

2013. jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem menekülök el attól, aki olyan, amilyet vártam. Kifejezetten örülök neki, hogy találtam egy ilyet. :D


Szerintem nyilvánvaló, mire utalt. Te magad is mondod, hogy tetszel neki, akkor meg? Azt nyilván ő is tudja, hogy neked tetszik ő. Lehet, hogy jelenleg ez a vonzódás részéről nem olyan erős, hogy felülírja a mostani kapcsolatát, de nyilvánvalóan esélyt lát arra, hogy majd megpróbáljátok együtt, ha úgy adódik. A pasik negyedannyira se olyan bonyolultak, mint mi nők, nem kell túlkomplikálni a dolgokat... Azt érti, amit mond, és azért mondja, aminek hangzik, ez általában igaz a pasikra :)

2013. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!