Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 2 hét után emléksz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2 hét után emlékszik még a történtekre? Vagy már eszébe sem jutok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akibe titkon szerelmes vagyok már egy ideje.

Köszönőviszonyban vagyunk, néha beszélünk is, meg viccelődünk.

Kedvelem a stílusát.

Most 2 hét szabin voltunk, és ez idő alatt egyáltalán nem is hallottam felőle semmit. Szinte megszűnt létezni.

Nagyon messze lakik tőlem, közösségi oldalon nincs fenn, se tel szám, semmi.

Aztán az utolsó héten, mikor dolgoztunk, megfogta a kezem, megpuszilt, utolsó munkanapon pedig megölelt és megpuszilt.

Aztán 2 hét síri csend, szinte másra sem gondoltam ezidő alatt, mint őrá, és amit csinált.

Most holnap, ha találkozunk, attól félek, hogy már semmire sem fog emlékezni, meg hogy közömbös lesz.

Pedig én azt szeretném, hogyha lenne köztünk valami.


Szerintetek?



2013. jan. 1. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb módja az lenne a dolognak, ha elkérnéd a telefonszámát, vagy megbeszélnétek egy találkát, aztán szép lassan rávezetnéd az érzelmeidre. :)
2013. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szeríntem ö nem akar többet mint barátság!!!mert ha akart volna,akkor már rég elkérte volna a számod!!te ne eröltesd a dolgot!!!várd meg amíg ő lép!!
2013. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!