Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért számít ennyire a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít ennyire a barátnőmnek, hogy kockás hasam legyen?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, híztam kb. 5-6 kilót főleg hasra, és már sokkal kevésbé kíván, folyton emlegeti a kockahasú sztárfocistákat, hogy hú milyen szexy, akkor minek van velem ha ennyire nem tetszem neki?

Még így is vékony vagyok (65-67 kiló, 180 centihez) nem akarok fogyózni, hogy látsszanak a kockák a zsírréteg alatt.


2013. jún. 12. 22:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

NEm fogyózni kell a kockákhoz, hanem edzeni. :)

Egyébként nem tudom..5-6 kg nem a világ vége, én biztosan nem problémáznék rajta. Viszont vannak, akiknek nagyon fontos a külső, meg hogy a párjuk atom pasi/nő legyen, hát ő lehet, hogy ilyen.


Kérdezd meg tőle ezt.. HA ennyire nem tetszel neki, akkor miért van veled?! Ő is hízott mióta együtt vagytok?

2013. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
egy férfinek sör hasa legyen baszod
2013. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Inkább izom kéne még rád..ha 180 centihez 65 kg vagy,6 kiló felesleggel,akkor durván vékony lehetsz.


Egyébként ha túl sokat emlegeti,akkor ültestd le és beszélj vele erről..kérdezd meg,hogy téged szeret-e vagy csak a hasadt.

2013. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
lehet sakkozni akar a hasadon :D
2013. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő nem hízott, vékony maradt, én mindig vékony típus voltam, bár most van kis sör hasam, de engem nem zavar, sosem voltam az a típus aki mások miatt edzett csak.
2013. jún. 12. 22:28
 6/17 anonim ***** válasza:
9%

Szép csaj a barátnőd?

divatos,nőies?

Ha ő ilyen divatos nő akkor igazán megteheted érte.

Gondolom neked is bejön amikor a kerek s_ggét markolod ami hibátlan és a hosszú combjait tartod lovagláskor.

Ez kőkemény munka eredménye.

Hát tegyél érte,mert idők kérdése és elhagy.

Most komolyan,hidd el,tudom mit beszélek.


25Ffi

2013. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit gáz, hogy sztárfocistácskákhoz hasonlít... nem is értem az ilyet. Ha szeret, elfogad olyannak, amilyen vagy. Ha nem... hát... te is tudod a választ.

Ne akarj senki kedvéért sem megváltozni, ha te jól érzed magad a bőrödben.

2013. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

Azt megértem ha a barátnője elvárja a barátnője elvárja hogy legyen igényes.

De kockahasat elvárni? Kemény munka felépíteni,megtartani méginkább..

Ez is tapasztalat.

2013. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ez kevés idő, már így áll hozzá? remélem nem hosszú időre tervezel vele, mert eleve is vékony voltál, még így is

ne fogyózzál, mert az nem lenne jó

ha változni akarsz, akkor kezdjél edzeni, N

2013. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jó csaj, jó nem egy tökéletes modell, de szép teste van nagyon, igaz ez azért van mert szerencsés és ezt örökölte, nem edzett
2013. jún. 12. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!